18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

festiwal obłudy

W TVP nienawidzą WOŚP? Tak Holecka wychwala Owsiaka! [WIDEO]

Emilia Waszczuk
14.01.2020  09:37
W TVP nienawidzą WOŚP? Tak Holecka wychwala Owsiaka! [WIDEO]
W TVP nienawidzą WOŚP? Tak Holecka wychwala Owsiaka! [WIDEO] Fot: Wojciech Olkusnik/East News

W TVP nie lubią WOŚP, ale nie zawsze tak było. Internauci przypomnieli nagranie, o którym gwiazda Telewizji Polskiej Danuta Holecka, zapewne chciałaby na zawsze zapomnieć.

TVP było kiedyś domem dla WOŚP, relacje z kolejnych finałów zajmowały większość czasu antenowego jednej styczniowej niedzieli co roku. Przyszła jednak władza PiS w Polsce i wszystko się zmieniło. Z oczka w głowie, WOŚP i Jurek Owsiak stali się wrogami telewizji publicznej. Jeśli już ktoś w niej o Orkiestrze mówi, to raczej negatywnie.

Od kilku lat widzowie TVP zapewniani są, że Jerzy Owsiak i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to zło i nie należy ich wspierać. Główne twarze Telewizji Polskiej firmują swymi nazwiskami piętnujące WOŚP materiały. I zdaje się, że mają... zaniki pamięci.  

Holecka wychwala WOŚP

Największa gwiazda TVP, ulubienica Jacka Kurskiego, przez niektórych porównywana nawet do prezenterki propagandowej telewizji koreańskiej Danuta Holecka, jeszcze kilka lat temu WOŚP kochała. Zapomniała jednak chyba o tej miłości, bo dziś nie wykrztusi o inicjatywie jednego dobrego słowa...

Tymczasem w sieci pojawiło się stare wideo. Wiekowe, ale jakże zamienne. Internauci nie mają dla pani Danuty litości...

Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo stawiacie urządzenia i do rezonansu i do tomografii, mój synek korzystał wiele lat temu z inkubatora dobrze doposażonego, z serduszkiem WOŚP i za to dziękuję. Uratowaliście wiele istnień. To chyba musi być ogromna satysfakcja

- mówiła jeszcze kilka lat temu Holecka wprost do Jerzego Owsiaka, co uwieczniły kamery TVP.

Transmisje WOŚP w TVP zawieszone zostały w 2016 roku. Od tego czasu Jerzy Owsiak w telewizji publicznej to persona non grata, zdarza się nawet, że goście z serduszkiem Orkiestry wypraszani są ze studia lub cenzuruje się ich wystąpienia.

Konflikt między WOŚP i TVP jest już tak duży, że po niedzielnym materiale Wiadomości na temat Orkiestry, Owsiak postanowił telewizję pozwać.

Przeczytaj więcej
Komentarze