18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczny wypadek na Dolnym Śląsku

Przerażający karambol w Polsce. Są ofiary śmiertelne

Wojciech Kozicki
01.07.2021  19:35
Karambol na Dolnym Śląsku. Są ofiary śmiertelne wypadku
Karambol na Dolnym Śląsku. Są ofiary śmiertelne wypadku Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER/East News

Ogromny karambol na Dolnym Śląsku. Na drodze krajowej nr 8 w Magnicach zderzyło się wiele z samochodów. Niestety, media podają informacje o osobach rannych i ofiarach śmiertelnych.

Potworny karambol w Polsce. Na Dolnym Śląsku na drodze krajowej nr 8 w Magnicach, między Wrocławiem a Łagiewnikami, doszło do zderzenia 8 samochodów. Ujawniono, że w karambolu brały udział dwa busy, pięć samochodów osobowych oraz ciężarówka, co potwierdził dyżurny dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. 

Karambol w Polsce. Wypadek samochodowy w Magnicach

Jak podaje rmf24, wspomnianymi pojazdami  podróżowało w sumie 14 osób, a dwie z nich są poszkodowane (kierowca tira, kierowca busa). Niestety, potwierdzono też informację o dwóch ofiarach śmiertelnych, którymi są kierowca i pasażer jednego z busów, o czym informuje Daniel Mucha z dolnośląskiej straży pożarnej. 

Osoby, które zostały ranne, są obecnie w stanie dobrym. Konieczna była jednak hospitalizacja w celu diagnostyki.

Na #DK8, ok. 108 km, pomiędzy Wrocławiem a Łagiewnikami, koło Magnic doszło do wypadku. Droga jest zablokowana. Objazd wyznaczono przez Tyniec Mały. Zderzyło się osiem pojazdów. Niestety są ofiary śmiertelne. Utrudnienia potrwają do kilku godzin – podaje GDDKiA Wrocław na Twitterze.