18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

idą na policję

Dramat Jolanty Kwaśniewskiej! Aleksander mówi o groźbach

13.12.2019  15:56
Dramat Jolanty Kwaśniewskiej! Aleksander mówi o groźbach
Dramat Jolanty Kwaśniewskiej! Aleksander mówi o groźbach Fot: Jan Bielecki/East News

W piątkowy poranek Jolanta Kwaśniewska pojawiła się w Radiu ZET. Ex pierwsza dama opowiedziała o swoich ostatnich problemach i zdecydowała - idę na policję!

Aleksander Kwaśniewski był prezydentem przez 10 lat i przez cały ten czas wiernie przy jego boku trwała małżonka. Jolanta Kwaśniewska nigdy nie stała jednak z założonymi rękami - zapamiętana została jako bardzo aktywna, charakterna kobieta.

Pani Jolanta tak dobrze wypełniała swą rolę, że prawie 15 lat od zakończenia prezydentury jej męża, wszyscy doskonale ją pamiętają. Dziś powróciła - w rozmowie z Beatą Lubecką w Radiu ZET.

Problemy Kwaśniewskiej

Ex pierwsza dama opowiedziała na antenie o swoich problemach. Jej nazwisko jest tak mocne, że... ktoś postanowił się pod nią podszyć. Na Twitterze pojawiło się ostatnio fake-konto, na którym pseudo Kwaśniewska miała dyskutować o... zostaniu prezydentką!

Raz jeszcze dementuję, że to nie moje konto

- zapewniała na antenie. Po czym zaczęła "żartownisiowi" grozić policją.

Jak się okazuje, to nie pierwszy raz, gdy ktoś kradnie tożsamość Jolancie Kwaśniewskiej. To samo co jakiś czas spotyka też jej małżonka. Policja już dostała od nich szereg podobnych zgłoszeń - czy coś z tym zrobią?

To dla nas ogromny problem. Za każdym razem zgłaszamy sprawę na policję. Trwają postępowania, z tego co wiem

- mówi były prezydent.

Co gorsza, pan Kwaśniewski przyznaje, że w kierunku jego i żony często płyną przerażające groźby. Niestety, często nic nie są w stanie tym zrobić.

Przeczytaj więcej
Komentarze