18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chciał znokautować dziennikarza

Dramat Najmana. Umówił się na walkę, ale nikt nie przyjechał

Bartłomiej Ciepielewski
21.12.2020  15:38
Najman nie przegrał walki z dziennikarzem
Najman nie przegrał walki z dziennikarzem Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Marcin Najman dobiera sobie coraz bardziej wymagających przeciwników. Po walce z patostreamerem Bonusem BGC tym razem zdecydował zmierzyć się z dziennikarzem, który nigdy w życiu nie stoczył żadnej walki. Były zawodnik FAME MMA po nieudanej próbie obrony częstochowskich klasztorów znowu musiał pogodzić się z porażką.

Sportowiec oraz ekspert TVP Info Marcin Najman wywołał ostatnio na Twitterze kłótnię, nazywając jednego z dziennikarzy manipulatorem. Po długiej wymianie obraźliwych słów częstochowski wojownik wyzwał Krzysztofa Stanowskiego na pojedynek.

Dziennikarz postanowił zadrwić z Najmana i zgodził się na walkę. Do pojedynku między dziennikarzem Kanału Sportowego a komentatorem TVP Info miało dojść w poniedziałek pod klubem sportowym Scout Częstochowa.

Najman chciał znokautować dziennikarza

Marcin Najman potraktował deklarację bardzo poważnie i o godzinie 12 czekał już przed klubem, przygotowany na wymagającego przeciwnika. Po kilku minutach zaczął nawet głośno go wołać. Ku zaskoczeniu sportowca nikt do niego nie przyjechał. Wydarzenie pół godziny później skomentował na Twitterze niedoszły rywal "El Testosterona".

Człowieku, tam nikogo nie ma! Od początku chciałem tylko żebyś stał jak ten głupek na mrozie i czekał na walkę z gościem, który nigdy w życiu się nie bił - poinformował dziennikarz.

Marcin Najman niestety musi poszukać innego, godnego walki przeciwnika. Po próbie potyczki z dziennikarzem może czas wyzwać jakiegoś polityka?