18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne wieści

Dramat gwiazdy programu "Złomowisko PL". Zorganizowano zbiórkę

Bartłomiej Ciepielewski
05.01.2021  15:49
Edek potrzebuje pomocy
Edek potrzebuje pomocy Fot: facebook.com/official.zlomowiskoPL

Kilka dni temu zmarł Marek Pawłowski, jeden z bohaterów programu "Złomowisko PL". Niestety to nie koniec złych wieści. Natychmiastowej pomocy potrzebuje Edek, serialowy kolega "Krzykacza". Fani zorganizowali internetową zbiórkę.

Emitowany od 5 lat serial "Złomowisko PL" stał się telewizyjnym hitem i podbił serca setek tysięcy widzów. Program kojarzono z wyjątkowym wyjątkowym duetem Marka Pawłowskiego i Edka Kalińskiego. Pierwszy z nich odszedł niespodziewanie kilka dni temu, natomiast drugi walczy ze śmiertelną chorobą.

Jak się okazało, Edek zmaga się z cukrzycą. W wyniku choroby stracił niedawno nogę. Chorego gwiazdora nie stać na profesjonalną protezę, której koszt wynosi około 50 tysięcy złotych. Z pomocą przyszli fani, organizując internetową zbiórkę na portalu zrzutka.pl.

Zmobilizowani widzowie błyskawicznie uzbierali wymaganą kwotę. Zbiórka nadal trwa, a dodatkowe pieniądze trafią na rehabilitację oraz codzienne wydatki Edka, który został pozbawiony źródła dochodu.

Pogrzeb Marka Pawłowskiego

W sieci pojawiły się szczegóły dotyczące pogrzebu Marka Pawłowskiego. Według informacji podanych w nekrologu uroczystość odbędzie się 8 stycznia 2021 roku, w kościele św. Kazimierza w Pruszkowie.

Oficjalna przyczyna śmierci Marka Pawłowskiego nie jest znana. Według niepotwierdzonych informacji gwiazda „Złomowiska PL” mogła doznać wylewu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze