18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ministerstwo potwierdza

Drastyczny wzrost zachorowań na koronawirusa w Polsce

31.03.2020  20:19
Drastyczny wzrost zachorowań na koronawirusa w Polsce
Drastyczny wzrost zachorowań na koronawirusa w Polsce Fot: Shutterstock

Ministerstwo Zdrowia potwierdza drastyczny skok zachorowań na koronawirusa w Polsce. Pandemia nabiera niesamowitego rozpędu. Skala problemu robi się niewyobrażalna.

Ministerstwo Zdrowia od rana potwierdza nowe przypadki zachorowań na COVID-19. Sytuacja w Polsce robi się naprawdę nieciekawa, wzrost zachorowań martwi każdego, a dalej mamy świadomość, że nie jesteśmy w szczycie epidemii.

Pandemia koronawirusa przeraziła świat. Niektóre regiony od dawna zupełnie sobie nie radzą. W Polsce jest odrobinę lepiej, jeśli chodzi o panowanie nad rozprzestrzenianiem się wirusa, ale wciąż dalecy jesteśmy od dużego optymizmu. Nie jest dobrze.

Koronawirus: Ministerstwo Zdrowia potwierdza nowe przypadki

Tym bardziej, że dziś wzrost zachorowań zrobił się kosmiczny. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie 96 zachorowań na koronawirusa. Mamy również 33 osoby zmarłe z powodu zakażenia patogenem. Jednocześnie poinformowano o śmierci 37-letniego mężczyzny, który był hospitalizowany w Warszawie.

Miejmy nadzieję, że sytuację uda się w końcu jakoś opanować, a my wszyscy przestaniemy czuć się aż tak mocno zagrożeni. 

Przeczytaj więcej
Komentarze