18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wyczyn godny uznania

Geniusz szefa w TVP. Ma cieplutką posadkę, właśnie... zdał maturę

30.10.2019  19:49
Geniusz szefa w TVP. Ma cieplutką posadkę, właśnie... zdał maturę
Geniusz szefa w TVP. Ma cieplutką posadkę, właśnie... zdał maturę Fot: Twitter/Printscreen

Wykształcenie nie jest ważne, gdy masz znajomości. Wątpicie? Spójrzcie na tego pana. Choć dopiero zdał maturę, od kilku lat robi wielką karierę w TVP.

Nie matura, a chęć szczera, zrobi z ciebie dyrektora w TVP. 26-letni Paweł Gajewski, choć bez egzaminu dojrzałości, od 2016 roku robi w Telewizji Publicznej zawrotną karierę. I bardzo przysłużył się swojemu szefowi, prezesowi Jackowi Kurskiemu. Jak? Nosi mu nad głowa parasolkę.

Ulubieniec Kurskiego

Jak donosi "Polityka", Gajewski osiągnął właśnie szczyt geniuszu - udało mu się, w wieku 26 lat, zdać maturę! Panu należą się gratulacje, a także kilka ważnych pytań.

Między innymi o to, jak bez średniego (!) wykształcenia, dostał pracę w TVP i objął naprawdę ciepłą posadkę. Pan Gajewski pełnił bowiem dotąd funkcję wiceszefa TAI, zastępcy dyrektora TVP do spraw korporacyjnych i pełnomocnika zarządu telewizji ds. wyborów parlamentarnych.

Ponadto świeżo upieczony posiadacz dyplomu dojrzałości, zajmuje się w TVP nadzorem nad programami informacyjnymi i publicystycznymi, oraz „dba, by ludzie Ziobry i on sam mieli zarezerwowany odpowiedni czas antenowy, a ich główny rywal, czyli Morawiecki, nie był pokazywany zbyt często” - pisze "Polityka". Wcześniej, jeszcze będąc asystentem Jacka Kurskiego, do Gajewskiego przylgnął pseudonim "Parasol". Wszystko za sprawą noszenia nad swym hojnym szefem parasolki w deszczowe dni.

Ps. Pan Paweł, choć wykształcenie ma marne, zarabia miesięcznie około 20 tysięcy złotych.

Przeczytaj więcej
Komentarze