18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przegrał z COVID-19

Słynny polski dziennikarz nie żyje

Wojciech Kozicki
23.11.2020  12:18
Zmarł Tomasz Kuc. Dziennikarz pokonany przez COVID-19
Zmarł Tomasz Kuc. Dziennikarz pokonany przez COVID-19 Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce nie lituje się nad nikim. Zakażają się i umierają biedni i bogaci, politycy, gwiazdy.  Tym razem poinformowano, że nie żyje słynny dziennikarz Tomasz Kuc. Przegrał walkę z COVID-19.

Nie żyje Tomasz Kuc. Potwierdzono, że 58-letni dziennikarz przegrał walkę z koronawirusem. Był związany z taki mediami jak Polskie Radio 24, TVP Info, TVP Białystok, Radio Olsztyn (jako prezes), Radio Kielce. Tadeusz Deszkiewicz z RDC wspomina w mediach społecznościowych, że Kuc był "zapalonym radiowcem, podróżnikiem, historykiem, rowerzystą i harcerzem".

Dziennikarz Tomasz Kuc przegrał z COVID-19

Dziennikarza pożegnał także Hufiec ZHP Białystok, który złożył rodzinie oraz przyjaciołom Kuca kondolencje. Od poniedziałku w hufcu wprowadzono trzydniową żałobę. Na Facebooku Hufca pojawiła się smutna wiadomość, że „instruktor odszedł na wieczną wartę”.

Mieliśmy zacząć współpracę. Po trzech tygodniach walki z koronawirusem przegrał. Żegnaj Tomku – napisał na Facebooku Tadeusz Deszkiewicz z RDC.

Tomasza Kuca na Twitterze pożegnała także Joanna Lichocka z PiS. Wspomniała wspólną pracę w TVP i przekazała bliskim dziennikarza wyrazy współczucia.

Przeczytaj więcej
Komentarze