18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jaki błąd popełnił milioner?

Dziewulski o śmierci Staraka. Ostry komentarz

26.09.2019  19:34
Woźniak-Starak kusił los? Dziewulski ostro o wypadku
Woźniak-Starak kusił los? Dziewulski ostro o wypadku Fot: Instagra

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach. Prokuratura ujawniła już wyniki sekcji zwłok i została ujawniona makabryczna przyczyna śmierci. Tymczasem jego wypadek skomentował  Jerzy Dziewulski.

Piotr Woźniak-Starak szalał po jeziorze nocą i pod wpływem alkoholu, co ujawniły wyniki sekcji zwłok, które opublikowała Prokuratura Okręgowa w Olsztynie. Tymczasem były policjant i antyterrorysta Jerzy Dziewulski stwierdził, że „ktoś, kto po alkoholu wsiada za ster motorówki, skutera, czy auta, kusi los”.

Starak, wypadek i alkohol

Dziewulski w rozmowie z „Faktem” powiedział, że często pływa na Mazurach i chociaż nie pije alkoholu, to wie, że jest przyzwolenie na pływanie na podwójnym gazie. Jego zdaniem to właśnie te prawie 2 promile alkoholu w organizmie mogły być kluczowe w wypadku Staraka. Zwrócił także uwagę, że przy skręcie motorówką uderzenie w wytworzone fale ma ogromną siłę.

Zapominamy, że po alkoholu słabiej oceniamy odległość, nasza motoryka zachowuje się inaczej, a przede wszystkim osłabia się równowaga. A to przy tym zdarzeniu mogło być kluczowe, bo przecież doszło do wypadnięcia z łódki. Do tego dochodzi złe ocenienie sytuacji – powiedział Dziewulski. (Fakt.pl)

Jak można wywnioskować z informacji opublikowanych przez prokuraturę, młody milioner prawdopodobnie uderzył głową w śrubę napędową łodzi.

logo Tu się dzieje