18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jeszcze się dziwisz?

Dziwisz na gorących wakacjach. Przyłapali go z mężczyzną

03.07.2021  12:53
Kardynał Dziwisz pojechał na wakacje. Przyłapano go pod rękę z mężczyzną
Kardynał Dziwisz pojechał na wakacje. Przyłapano go pod rękę z mężczyzną Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Lato, słońce, plaża i ciepła woda - ach jak gorąco. Oskarżony o krycie gwałtów na dzieciach kardynał Stanisław Dziwisz używa sobie lata. Pojechał do Chorwacji i został przyłapany... za rękę z innym mężczyzną.

Watykan śledzi polskich biskupów, którzy przez lata ukrywali, że ich koledzy w sutannach gwałcą małe dzieci, a Polski kościół nic sobie z tego nie robi. Toczy się śledztwo w sprawie najbliższego współpracownika Jana Pawła II, który miał zawzięcie tuszować pedofilię wśród księży, a ten używa sobie na rajskich wakacjach.

Kardynał Stanisław Dziwisz został przyłapany w wakacyjnym kurorcie w Chorwacji. Skompromitowany duchowny wyjechał do malowniczego miasteczka Klek nad Adriatykiem, gdzie dogadza sobie na słońcu i tapla w ciepłej wodzie. Oczywiście nie pojechał sam.

Kardynał Dziwisz spaceruje po plaży za rękę z innym księdzem

Do miasteczka Klek w Chorwacji razem z kardynałem Dziwiszem pojechali jego najbliżsi współpracownicy, ba, ponoć zabrali ze sobą nawet prywatnego kucharza, by czasem nie skazić podniebień słabym, miejscowym jedzeniem. Polskie księżowskie brzuchy trzeba zapełniać godnie.

O tym, że kard. Dziwisz zrobił sobie gorące wakacje, informuje "Fakt". Na łamach dziennika ukazały się zdjęcia, jak półnagi duchowny po kolana zanurzony w wodzie, spaceruje pod rękę z innym półnagim mężczyzną. Kardynałowi towarzyszy też kolejny, czule oplatający go ramieniem. Gdy dotarli już na plażę, jeden z towarzyszy przykrył zgrzane słońcem plecy Dziwisza ręcznikiem. Brakuje tylko scenki, w której pieczołowicie smaruje je kremem z filtrem.

Czytaj także