18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Była taka młoda

Nie żyje dziennikarka Polsat News. Ogromna tragedia

17.04.2020  11:59
Nie żyje dziennikarka Polsat News. Ogromna tragedia
Nie żyje dziennikarka Polsat News. Ogromna tragedia Fot: Gita Kulinitch Studio/Shutterstock

Nie żyje dziennikarka Polsat News, Ewa Żarska. Wieloletnia pracownica stacji zmarła w wieku zaledwie 45 lat.

Ewa Żarska zmarła w wieku 45 lat. Dziennikarka Polsat News przez wiele lat zajmowała się tworzeniem materiałów śledczych i była z tego powodu doceniana przez osoby z branży i widzów. Do jej śmierci miało dość w nocy z 16 na 17 kwietnia. 

Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmierci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało

- potwierdza w Gazecie Wyborczej Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Nie żyje dziennikarka Polsat News

W tym momencie śledczy zajmą się wyjaśnianiem powodów śmierci Ewy Żarskiej. Gazeta Wyborcza spekuluje, że mogło to być samobójstwo.

Zmarła ukończyła studium dziennikarskie oraz filologię polską w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi. Od 2001 roku była związana z telewizją Polsat. W roku 2013 została korespondentką Polsat News w Londynie, a od 2015 roku była reporterką w warszawskiej redakcji stacji, by od 2016 przejść do Polsat News Łódź.

Poza telewizją, Żarska zajmowała się również pisaniem. Pozostając w swojej śledczej specjalności, napisała książkę: "Łowca. Sprawa Trynkiewicza". Ponadto, za reportaż śledczy „Mała prosiła, żeby jej nie zabijać” otrzymała w konkursie MediaTory 2017 nagrodę ReformaTor. To samo dzieło zdobyło też nominację do nagrody Grand Press 2017 w kategorii Dziennikarstwo śledcze. 

Przeczytaj więcej
Komentarze