18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uważajcie

Sprzedają SZCZEPIONKĘ NA KORONAWIRUSA. Policja ma pełne ręce roboty

15.04.2020  16:35
Sprzedają SZCZEPIONKĘ NA KORONAWIRUSA. Policja ma pełne ręce roboty
Sprzedają SZCZEPIONKĘ NA KORONAWIRUSA. Policja ma pełne ręce roboty Fot: Wojtek Laski/East News

Szczepionka na koronawirusa pozostaje na razie w strefie naszych marzeń. Niemniej, oszuści już korzystają z ludzkiej paniki. Policja ma pełne ręce roboty przez wielu oszustów. 

Szczepionka na koronawirusa ma szansę zakończyć epidemię. Na razie, niestety, nikt nie wynalazł skutecznego specyfiku. Niemniej, na zbiorowej panice ludzi korzystają oszuści. Przestępstwa "na koronawirusa" to teraz prawdziwa plaga.

Szczepionka na koronawirusa nie istnieje, ale oszuści chcą ją sprzedać

Policja musi się mierzyć z wieloma zgłoszeniami. Przykładem oszustwa, które wykorzystywało ludzką panikę, było to na szczepionkę ze Słupska. Dwóm seniorkom oszuści proponowali zakup specyfiku, ale na szczęście kobiety wykazały się ogromną czujnością i zgłosiły sprawę funkcjonariuszom.

Wczoraj policjanci ustalili, że dwie seniorki ze Słupska otrzymały telefoniczne propozycje zakupu szczepionki na SARS-CoV-2 oraz oferty mierzenia ciśnienia i temperatury. Kobiety nie dały się zwieść oszustom. Czujność i zdecydowana reakcja uchroniły je przed utratą oszczędności czy kosztownych przedmiotów

- informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

Szczepionka na koronawirusa, dezynfekcja mieszkań, sprzedaż maseczek - to tylko niektóre sprawy, za pomocą których oszuści starają się ugrać dla siebie jakąś korzyść. Pamiętajcie, żeby w tych trudnych czasach uważać nie tylko na swoje zdrowie, ale również na majątek.

Przeczytaj więcej
Komentarze