18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostrzeżenie!

Talerze ŚMIERCI trafiły do sklepów. Absolutnie nie wolno z nich jeść

19.12.2020  17:57
GIS: Talerze śmierci
GIS: Talerze śmierci Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

GIS ostrzega Polaków. W sklepach znalazły się talerze śmierci, z których bardzo niebezpiecznie jest spożywać posiłki. Przedmioty te są silnie toksyczne. 

GIS ostrzega Polaków, doszło do rzeczy straszliwej. W sklepach pojawiły się toksyczne talerze, z których jedzenie jest szalenie niebezpieczne i powinno być absolutnie niedopuszczalne. Uważajmy na siebie i swoich bliskich.

Talerze, wciąż dostępne w sklepach - wydzielają toksyczny ołów, którego spożycie jest dla człowieka skrajnie szkodliwe, a który przenika do żywności. Takich naczyń powinniśmy się niezwłocznie pozbyć z naszego otoczenia.

GIS ostrzega. Talerze śmierci w polskich sklepach

Wiele mówi się o szkodliwości plastiku, z którego spożywamy jedzenie - ale przy tych talerzach plastik to mały pikuś. Z uwagi na znalezienie się talerzy śmierci w przestrzeni publicznej - Główny Inspektor Sanitarny wydał ostrzeżenie o niebezpiecznym produkcie.

Groza płynie z talerzy płaskich z motywem kwiatów. To właśnie one stały się źródłem dramatu. W badaniach laboratoryjnych stwierdzono jednoznacznie, że ołów przedostaje się z nich do żywności. GIS alarmuje natychmiast.

Spożywanie żywności zanieczyszczonej ołowiem ma szkodliwy wpływ na zdrowie ludzi

- przypomina GIS.

Który produkt jest konkretnie tak szkodliwy? Chodzi o produkty firmy TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Są to talerze Opal o średnicy 25,5 cm, numer artykułu: 13035001021000000200. Produkt był sprzedawany od 21 lipca do 18 listopada 2020.

Firma TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. poinformowała swoich klientów o zagrożeniu i możliwości zwrotu lub wymiany produktu w dowolnym sklepie TEDi

- podaje GIS.

Mamy szczerą nadzieję, że pokrzywdzonych przez mordercze talerze będzie jak najmniej. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej