18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

GODZINA POLICYJNA

POZAMYKAJĄ ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? Szokujący pomysł w rządzie

Emilia Waszczuk
14.05.2021  16:45
Szokujący pomysł w rządzie. Pozamykają antyszczepionkowców?
Szokujący pomysł w rządzie. Pozamykają antyszczepionkowców? Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Zaskakujący pomysł w polskim rządzie. Już nie wystarczy straszenie paszportem covidowym, teraz politycy i ich doradcy rozważają WPROWADZENIE GODZINY POLICYJNEJ. Ale tylko dla antyszczepionkowców.

Rząd i jego doradcy szukają sposobu, by zmusić Polaków do szczepienia się przeciw COVID-19. Niestety ciągle ogromny odsetek obywateli woli wierzyć obrazkom z Facebooka, niż naukowcom i w szczepionkach widzą ukryte czipy, rosnące dodatkowe kończyny i  wielkie trucie ludzi.

Ostatnio okazało się, że sami antyszczepionkowcy rozważają... noszenie maseczek i utrzymywanie dystansu po to, by nie zarazić się czymś od osób zaszczepionych (sic!). Tymczasem, zanim to uczynią, trzeba jakoś rozwiązać ich problem. Pojawił się więc pomysł, by objąć przeciwników szczepień godziną policyjną!

Godzina policyjna dla niezaszczepionych

Nie mówimy o Ameryce lub szalonym pomyśle państwa gdzieś w wielkim świecie. Mówimy o polskim rządzie i jego doradcach. Jeden z epidemiologów współpracujących z premierem Mateuszem Morawieckim zdradził chyba najbardziej jak dotąd szokujący plan.

Zdaniem Miłosza Parczewskiego - głównego lekarza ds. COVID-19 w województwie zachodniopomorskim - osoby niezaszczepione trzeba objąć specjalnym nadzorem. Gdy już uwolnione zostaną takie branże jak rozrywka czy gastronomia, przeciwnikom szczepień w pewnych godzinach należy zabronić z nich korzystać.

Nie można dać takim ludziom szansy na zakażanie innych

- powiedział stanowczo w rozmowie z Radiem ZET.

Jak to rozwiązać? Pomysły są dwa. Pierwszy to wprowadzenie godziny policyjnej dla osób niezaszczepionych, drugi to zakaz przemieszczania się między województwami. Wóz albo przewóz, szczepionka albo kino/obiad na mieście/ wycieczki po Polsce. Wybór należy do obywateli.