18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cudowne ozdrowienie?

Giertych wyszedł ze szpitala. Ujawnił co dalej!

Wojciech Kozicki
20.10.2020  16:55
Roman Giertych pozostanie na wolności? Nowe informacje
Roman Giertych pozostanie na wolności? Nowe informacje Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Roman Giertych wyszedł ze szpitala i najwyraźniej czuje się już zacznie lepiej. Chociaż dostał zwolnienie lekarskie, już zapowiada, że wróci do pracy. Cudowne ozdrowienie?

Roman Giertych został zatrzymany przez CBA i trafił do szpitala z podejrzeniem udaru. Chociaż jego obrońcy twierdzą, że nie można go było przesłuchać, bo kontakt z nim był utrudniony, pisał na Twitterze, a do tego już wrócił do domu. Zapowiedział możliwie jak najszybszy powrót do pracy.

Giertych i jego stan zdrowia

Giertych w mediach społecznościowych poinformował, że ma zwolnienie lekarskie aż na miesiąc, ale chciałby wrócić do pracy już 16 listopada na posiedzenie aresztowe w sprawie swojego klienta. Przy okazji podziękował wszystkim za wsparcie. Zapowiedział, że za kilka dni opowie publicznie o całej sprawie.

Tak szybie „ozdrowienie” może dziwić. Jeszcze wczoraj obrońcy Giertycha mówili o złych wynikach, a lekarze podobno „nie wiedzieli co mu jest”. Co więcej, miał mieć wykonane poza Polską badania toksykologiczne.

Jak informuje Money.pl, Giertych wpłaci 5 mln zł kaucji "tylko po to, by zablokować kolejne działania prokuratury". Ma to uniemożliwić kolejne zatrzymanie. Jego obrońcy zapowiedzieli, że zostanie złożone zażalenie na zastosowanie środków zapobiegawczych, następnie kolejne: na zatrzymanie i na przeszukania

Kochani. Wróciłem do domu. Jeszcze raz wszystkim dziękuje za dobre słowa i wsparcie. Za kilka dni opowiem publicznie o całej sprawie. Lekarze dali mi miesięczne zwolnienie, ale mam nadzieję wrócić do pracy 16.11 na posiedzenie aresztowe w Spr. mojego klienta – napisał Roman Giertych na Twitterze.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej