18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Strach i dezorientacja

Gigantyczna AWARIA FACEBOOKA. Stracimy swoje konta?

20.06.2022  15:39
Facebook zepsuł się na amen?
Facebook zepsuł się na amen? Fot: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Polską wstrząsnęła dziś gigantyczna awaria Facebooka. Zdezorientowani użytkownicy nie wiedzą, co zrobić by móc zalogować się do swojego konta. Czy to oznacza, że wszyscy potracimy do nich dostępy?

Facebook zmonopolizował świat mediów społecznościowych już dawno temu. Współcześni użytkownicy nie wyobrażają sobie bez niego życia. Co jednak zrobić, kiedy zalogowanie się do swojego konta jest zwyczajnie niemożliwe

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj zalogować się ponownie

- taki komunikat widzą niektórzy użytkownicy Facebooka, którzy w poniedziałek, 20 czerwca, próbują się zalogować na swoje konta. Prawdopodobnie jest to kolejna wielka awaria, której usunięcie potrwa jakiś czas.

Facebook zepsuł się na amen?

W tym momencie prawda jest taka, że niezalogowani użytkownicy cierpią i nie mogą dostać się do swoich kont. Dla wielu ludzi Facebook jest obecnie narzędziem pracy, dlatego oni mają jeszcze ciężej niż reszta.

Co gorsza, problemy z logowaniem do Facebooka trwają od samego rana i wciąż nie znikają. Problemy z logowanie występują  na wszystkich urządzeniach: telefonach, tabletach i komputerach. Uważajcie na swoje dane!

W momentach, w których Facebook zawodzi, wiele osób skarży się na brak kontaktu z obsługą klienta. Miejmy więc nadzieję, że tym razem jakimś cudem faktycznie obejdzie się bez internetowych dramatów roku.

Nie wiadomo, kiedy usterki zostaną usunięte.

Czytaj także