18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie działa nic

Globalna awaria Facebooka, Instagrama i Messengera. Ogromny problem

28.11.2019  17:15
Globalna awaria Facebooka, Instagrama i Messengera. Ogromny problem
Globalna awaria Facebooka, Instagrama i Messengera. Ogromny problem Fot: Reporters / STG/REPORTER

Facebook, Instagram i Messenger nie działają tak, jak powinny. Użytkownicy z całego świata zgłaszają problem. Wygląda na to, że awaria jest globalna. 

Facebook, Instagram i Messenger to w dzisiejszych czasach nie tylko społecznościowe media, ale również narzędzie pracy dla wielu osób. Zatem każda awaria któregoś z nich skutkuje masową paniką i niepokojem.

Wygląda na to, że Facebook, Instagram i Messenger mają aktualnie awarię o charakterze globalnym. Nie działają tak jak powinny, a problem zgłaszają użytkownicy z całego świata. 

Facebook, Instagram i Messenger przestały działać

Dla przykładu, opublikowanie posta na Facebooku jest w tym momencie niemożliwe, gdyż od razu wyskakuje komunikat o błędzie. 

Facebook
Facebook Fot: Facebook

Serwisy Marka Zuckerberga zawiodły wiernych użytkowników. Niektórzy nie mogą się nawet zalogować, a także wysłać wiadomości. Wspomniane publikowanie postów jest praktycznie niemożliwe, a problemy sprawia również ich planowanie.

Najwięcej zgłoszeń awarii pochodzi z Wielkiej Brytanii oraz Japonii. W Polsce sytuacja pogarsza się z godziny na godzinę i na razie nie zanosi się na to, żeby coś miało się poprawić.

Do tej pory nie wyjaśniono, skąd wzięły się utrudnienia, ale zagraniczne media sugerują, że być może mają one związek z amerykańskim Świętem Dziękczynienia, które przełożyło się na wzmożony ruch na serwisach.

Nie wiadomo, kiedy dojdzie do rozwiązania tej patowej sytuacji. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej