18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Została usunięta z Twittera

Godek przeciw uczeniu dzieci o menstruacji. Chce kar więzienia

22.10.2019  11:22
Kaja Godek i edukacja dzieci z zespołem Downa - jak uczyć dziewczynki o menstruacji?
Kaja Godek i edukacja dzieci z zespołem Downa - jak uczyć dziewczynki o menstruacji? Fot: Kreatywny Mężczyzna/Facebook

Kaja Godek, czyli kontrowersyjna działaczka pro-life, znowu rozpętała piekło w mediach społecznościowych. Na Twitterze wypowiedziała się na temat edukacji seksualnej dzieci z zespołem Downa. Proponuje kary surowsze niż PiS!

Kaja Godek tak szalała na Twitterze, że jej konto znowu zostało zablokowane. Tym razem nie spodobało jej się nauczanie o menstruacji i rozdawanie podpasek w klasie koedukacyjnej w szkole dla dzieci z zespołem Downa.

Godek uważa, że przekazywanie dziewczynkom takiej wiedzy w obecności chłopców to upodlenie. Jej zdaniem nauczyciele za taką formę edukacji powinni trafiać do więzienia na dłużej niż 3 lata. Rozpętała burzę w mediach społecznościowych i została zaatakowana m.in. przez Hannę Lis.

Bardzo ważne jest włączenie chłopców w edukację miesiączkową i seksualną. Nie może być nadal tak, że w szkole lekcje o układzie rozrodczym są przeprowadzane oddzielnie dla dziewczynek, a oddzielnie dla chłopców – twierdzi  Barbara Pietruszczak z Pani Miesiączki. (natemat.pl)

Godek kontra aborcja

Jak podaje natemat.pl, Godek od lat zaciekle walczy o zakaz aborcji. Rozpoczęła krucjatę przeciwko niej po tym jak urodziła syna chorego na zespół Downa. Jej również zalecano usunięcie dziecka, ale nie zgodziła się na aborcję i urodziła syna Wojtka.

kaja godek
Czytaj także
Przeczytaj więcej