18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oficjalny koniec pandemii

Gowin ujawnia kiedy koniec obostrzeń i lockdownu

Wojciech Kozicki
13.05.2021  13:31
Gowin ujawnia kiedy koniec obostrzeń i lockdownu. Koniec pandemii
Gowin ujawnia kiedy koniec obostrzeń i lockdownu. Koniec pandemii Fot: PIOTR PLACZKOWSKI/REPORTER/East News

Epidemia COVID-19 w Polsce powoli wygasa, a tymczasem wszystko wskazuje na to, że lada moment nastąpi całkowity koniec lockdownu i całkowite luzowanie obostrzeń. Wicepremier Jarosław Gowin ujawnił nowe informacje i podał konkretny termin.

Polacy za chwilę odzyskają wolność. Wicepremier Jarosław Gowin właśnie ogłosił, że jest szansa, by do końca maja została odmrożona cala gospodarka. Na tym jednak nie koniec, bo polityk Porozumienia ogłosił, że planowane jest całkowite zniesienie lockdownu.

Koniec lockdownu w Polsce. Gowin ujawnia KIEDY

Jak twierdzi Gowin, w czerwcu lockdown całkowicie zniknie, zostaną anulowane wszystkie obostrzenia. Czy rzeczywiście ten nowy harmonogram luzowania obostrzeń może aż tak przyspieszyć? Jeśli nie, to Gowin, pewnie powie, że to NIEPOROZUMIENIE…

Trzecia fala pandemii szybko opada, przed nami decyzje o kolejnych odmrożeniach gospodarki. Mam nadzieję, że w czerwiec wejdziemy już ze wszystkimi sektorami gospodarki działającymi – ogłosił Jarosław Gowin.

Czytaj także
Przeczytaj więcej