18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dachował, auto skasował

Hołowczyc miał wypadek! Na miejscu wojsko!

Wojciech Kozicki
19.10.2022  11:03
Hołowczyc miał wypadek!  Na miejscu wojsko! Dachował, auto skasował
Hołowczyc miał wypadek! Na miejscu wojsko! Dachował, auto skasował Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News, Twitter

Krzysztof Hołowczyc miał poważny wypadek samochodowy. Auto słynnego kierowcy dachowało i zostało skasowane. Radio ZET ujawnia nowe informacje o wypadku sportowca. O sprawie poinformował dziennikarz śledczy Mariusz Gierszewski.

Krzysztof Hołowczyc miał wypadek samochodowy. Samochód sportowca dachował na drodze w lesie w okolicy Olsztyna. Okazuje się, że do wypadku doszło w niedzielę, ale informacja dopiero teraz trafiła do mediów. Ustalono, że niedaleko miejsca wypadku odbywał się Rajd Baja 22 Drawsko Pomorskie, w którym uczestniczył kierowca.

Krzysztof Hołowczyc miał wypadek. Dachowanie i pouczenie

Anonimowy kierowca zadzwonił na numer alarmowy 112 i powiadomił o wypadku. Media potwierdzają, że Hołowczyc miał wypadek na terenie znajdującym się pod jurysdykcją wojska. Na miejscu natychmiast pojawiła się więc Żandarmeria Wojskowa. Wiadomo, że funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu. Auto nie nadawało się do dalszej jazdy. Wobec Hołowczyca zastosowano pouczenie.

W zdarzeniu uczestniczył jedynie kierowca, zdarzenie nie stanowiło zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Zastosowano więc artykuł 41 Kodeksu Wykroczeń, który mówi o środkach oddziaływania wychowawczego. Kierowca został pouczony - powiedział "Radiu ZET" kapitan Tomasz Zygmunt z Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie.

Czytaj także