18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma lekko

W Polsce zabraknie internetu? Pokłosie kwarantanny

24.03.2020  15:44
W Polsce zabraknie internetu? Pokłosie kwarantanny
W Polsce zabraknie internetu? Pokłosie kwarantanny Fot: Shutterstock

Internet jest teraz naszym oknem na świat. Kiedy wszyscy musimy pozostawać w domach, okazuje się, że komputer z dostępem do sieci jest podstawą życia. Co by się stało, gdyby nagle do zabrakło? Strach pomyśleć!

Internet przeżywa teraz prawdziwe oblężenie. Ludzie nie tylko pracują w trybie online, ale również komunikują się ze sobą i oddają się rozrywkom w gronie przyjaciół za pośrednictwem sieci. Co jednak, jeśli internet tego nie wytrzyma i... zniknie?

Internet zniknie? Minister Cyfryzacji odpowiada

We współczesnym świecie nie wyobrażamy sobie takiej sytuacji. Jednakże, wszystko zmienia się na naszych oczach, a pandemia przynosi nam przeżycia, na które kiedyś byśmy nie wpadli. Na lęki Polaków postanowił odpowiedzieć Minister Cyfryzacji.

Nie, nie ma takiej możliwości, by zabrakło internetu. Jesteśmy tu zresztą w stałym kontakcie z Urzędem Komunikacji Elektronicznej oraz operatorami. Raporty, które otrzymujemy, pokazują rzeczywiście duże zwiększenie zapotrzebowania na korzystanie z sieci i rosnący przesył danych. Widzimy wzrost nawet o 30 do 50 proc

- mówi polityk.

Trzymamy go za słowo! Kwarantanna bez Netflixa byłaby czymś nieznośnym. 

Przeczytaj więcej
Komentarze