18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Władza czeka

Jacek Kurski wróci na fotel prezesa TVP? Przyjaciel zdradził za dużo

04.05.2020  13:34
Jacek Kurski wróci na fotel prezesa TVP? Przyjaciel zdradził za dużo
Jacek Kurski wróci na fotel prezesa TVP? Przyjaciel zdradził za dużo Fot: Rafal Gaglewski/REPORTER

Jacek Kurski niedawno został odwołany ze stanowiska prezesa TVP, a już wkrótce może wrócić na swój ulubiony stołek? Jego przyjaciel, pozostający głęboko w strukturach Telewizji Polskiej, zdradził odrobinę za dużo.

Jacek Kurski po milionowych dotacjach dla Telewizji Polskiej musiał puścić stanowisko prezesa. To był dla niego z pewnością wielki cios, kto jak kto, ale on wyróżniał się wyjątkową dumą z piastowanej funkcji.

Jacek Kurski znów zostanie prezesem TVP?!

Teraz okazuje się, że już niedługo Jacek Kurski może znowu wrócić na swój ukochany fotel. Stanowczo za dużo w tej sprawie zdradził przyjaciel byłego prezesa, obecny p.o. prezesa TVP Maciej Łopiński.

Moje oddelegowanie jest czasowe i jestem p.o. prezesa. Jeśli Rada Mediów Narodowych ogłosi konkurs na stanowisko prezesa, a pewnie tak będzie, to ja w nim nie wystartuję 

- mówił w rozmowie z Faktem.

Sam na fotelu prezesa TVP najchętniej ponownie zobaczyłby właśnie Jacka Kurskiego, który jego zdaniem sprawdzał się w tej roli znakomicie.

Jacek kierował skutecznie telewizją, jego prezesurę oceniam dobrze. Jest bardzo silną osobowością i budzi też w związku z tym silne emocje. Znam go od wielu lat. Przyjaźnimy się, a poznałem go jako młodego, dzielnego ucznia „Topolówki”, czyli jednego z liceów w Gdańsku

– zaznacza Łopiński.

Jeśli Jacek Kurski zdecyduje się na start w konkursie na prezesa TVP i wystartuje, to będzie miał duże szanse na wygraną. Będzie bardzo dobrym kandydatem i prezesem również będzie dobrym, tak jak zresztą był świetnym prezesem TVP jeszcze do niedawna

– kwituje Maciej Łopiński.

Myślicie, że faktycznie Kurski będzie chciał spróbować ponownie?

Czytaj także