18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przyszła gwiazda TVP?

Kurski został ojcem. Znamy płeć dziecka!

Wojciech Kozicki
25.03.2021  12:14
Kurski został ojcem! Udany poród
Kurski został ojcem! Udany poród Fot: Damian Klamka/East News

Jacek Kurski i Joanna Kurska zostali rodzicami! Wreszcie się doczekaliśmy, żona prezesa TVP urodziła, a media już ujawniły płeć dziecka Jacka Kurskiego. Pierwsza wspólna pociecha państwa Kurskich otrzymała aż 3 imiona!

Ciąża Joanny Kurskiej była pełna emocji – pojawiły się problemy zdrowotne, a później Jacek Kurski usłyszał smutną wiadomość. W końcu jednak doszło do szczęśliwego rozwiązania i JOANNA KURSKA URODZIŁA! Są pierwsze informacje o dziecku.

Kurski został ojcem! Udany poród

Jak podaje Pudelek, córeczka Kurskich mierzy 53 cm i waży 3,58 kg. Dostała 10 punktów w skali Apgar. Jakie imiona otrzymała pociecha państwa Kurskich? Już na początku lutego ujawnili, że nazywać się będzie Anna Klara Teodora, co jest hołdem dla zmarłej mamy prezesa TVP

Anna Klara Teodora jest już z nami na świecie (53 cm, 3,58 kg, 10 pkt, CSK MSWiA - z serca dziękujemy lekarzom i personelowi) Dziękujemy Bogu. Jezusowi Miłosiernemu. Łagiewnikom. Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia. Joanna i Jacek – informuje Jacek Kurski na Twitterze.