18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczna wizja jasnowidza

Nadciąga potworna wojna! Jackowski wie co stanie się z Polską

Wojciech Kozicki
12.10.2019  11:13
Jasnowidz Krzysztof Jackowski i III wojna światowa - Polskę czeka katastrofa?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski i III wojna światowa - Polskę czeka katastrofa? Fot: YouTube/Super Express

Inwazja Turcji na Syrię to prawdopodobnie dopiero początek tragedii, bo światu grozi III wojna światowa. Głos w sprawie zabrał prawie nieomylny jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski. Czy Polska zostanie wciągnięta w konflikt militarny?

Turcja napadła na Syrię, zapewniając, że chce pokonać terrorystów. Celem ataku jak na razie są Kurdowie, a konkretnie Partia Pracujących Kurdystanu (PPK) i Powszechne Jednostki Ochrony (YPG). Prezydent Turcji Recep Erdogan zapewnia jednak, że jest to misja pokojowa, chociaż media donoszą o rosnącej liczbie ofiar śmiertelnych.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz znany m.in. z wizji o pytonie nad Wisłą, potrafiący prawie znaleźć zwłoki, w rozmowie z „Super Expressem” pochwalił się, że przewidział wybuch wojny. Co prawda termin wyznaczył na wrzesień, ale to nic. Przecież wszyscy pamiętamy, jak usprawiedliwiał swoje dotychczasowe „prawie trafienia”. Wszystkiemu pewnie winne są odbicia lustrzane w jego wizjach.

Zdaniem Jackowskiego wojna w Syrii „może przerodzić się w coś bardziej gorącego”. Podejrzewa, że wkrótce Turcja oraz Izrael wspólnie mogą zaatakować Iran i prawdopodobnie wybuchnie potężny konflikt. W tym wszystkim w jakiś sposób udział weźmie Polska.

Moim zdaniem Polska zaangażuje się w ten konflikt, może nie militarnie, ale nasze terytorium będzie do dyspozycji – przewiduje Krzysztof Jackowski.

Czytaj także