18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To wszystko zmieni

Jackowski miał szokującą wizję. Nowa kobieta u boku prezydenta

07.03.2020  19:16
Jackowski miał szokującą wizję. Nowa kobieta u boku prezydenta
Jackowski miał szokującą wizję. Nowa kobieta u boku prezydenta Fot: EAST NEWS

Krzysztof Jackowski miał szokującą wizję. U boku jednego z najbardziej znanych prezydentów w kraju zobaczył nową kobietę, która może wszystko zmienić. 

Krzysztof Jackowski przez lata specjalizował się głównie w szukaniu zaginionych. Od jakiegoś czasu postanowił jednak mówić Polakom o rzeczach znacznie bliższych ich sercom niż groza spraw policyjnych.

Krzysztof Jackowski zobaczył nową kobietę u boku prezydenta

Nie raz i nie dwa, słynny jasnowidz z Człuchowa skupia się więc na sprawach natury społecznej. Aktualnie jego "trzecie oko" zobaczyło coś, co może namieszać w polskiej polityce. U boku prezydenta Krzysztof Jackowski ujrzał nową kobietę, która wszystko zmieni.

Zapytany o prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, odpowiedział bez najmniejszych wątpliwości.

U boku prezydenta pojawi się nowa kobieta, która odmieni jego prezydenturę

- mówił dla Faktu jasnowidz z Człuchowa.

Rafał Trzaskowski pozostanie na stanowisku prezydenta Warszawy do końca swojej kadencji. Dotychczas prezydentura Trzaskowskiego wydaje mi się dość bezbarwna, blada. Ale jego wizerunek, jego odbiór niespodziewanie się zmieni, ożywi. I sprawi to kobieta! (...) Ta kobieta będzie bardzo sympatyczna i przystojna. I nie będzie stara, najwyżej ok. 60 lat. I właśnie ona stanie przy boku prezydenta Trzaskowskiego, ożywi jego wizerunek oraz jego kadencję

- doprecyzował Jackowski. 

Myślicie, że faktycznie kobieta może zdziałać takie cuda? Nam ten opis kojarzy się z pewną wyjątkową szefową sanepidu. 

Czytaj także