18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Katastrofa już jesienią

Jackowski: "Chaos, rząd odbierze prawa Polakom"

Wojciech Kozicki
16.09.2022  16:20
Jackowski miał wizję! "Chaos, rząd odbierze prawa Polakom"
Jackowski miał wizję! "Chaos, rząd odbierze prawa Polakom" Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News, JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, czyli polski Nostradamus i Baba Wanga w jednym, ma znów mroczne wizje dotyczące przyszłości Polski. Podczas transmisji na YouTube zapowiada, że już jesienią w nasz kraj uderzy potężny kryzys. Polacy będą umierali z głodu? Kaczyński ostatecznie wprowadzi dyktaturę?

Przyszłość Polski w czarnych barwach. Jasnowidz Krzysztof Jackowski na YouTube ostrzega, że wkrótce „czegoś się zlękniemy, znów coś się stanie, co wywoła w nas bieganie po zapasy” i kończy się „czas iluzji spokoju”. Nadchodzi kumulacja wiele problemów i jesienią 2022 roku poczujemy „wielki lęk”.

Przyszłość Polski i jasnowidz Krzysztof Jackowski

Kryzys to nie jedyny problem. Zdaniem Jackowskiego, rząd PiS zdecyduje się na ostre posunięcie i może nawet ograniczy wolność i prawa obywateli.

Ta jesień i zima kojarzy mi się z kompletnym chaosem i to, co mogliśmy obserwować w ostatnich dwóch latach, nijak się ma do tego, co czeka nas tej jesieni i zimy. […] pierwsze co, to właśnie to wrażenie poczucia chaosu. Chaosu, który chwilami będzie dotykał dezorientacji naszej społecznej, bo będzie się działo kilka rzeczy naraz i nie będziemy mogli się skupić na jednym problemie, bo ich będzie kilka – zapowiedział jasnowidz Jackowski.

Jasnowidz Jackowski ujawnia, że nagle PiS zacznie ograniczać prawa obywatelskie tłumacząc decyzje zagrożeniem bezpieczeństwa kraju. Mowa jest o „nagłej decyzji rządu”, która może być powiązana z wydarzeniami na świecie. Mogą zostać np. zamrożone przywileje i prawa obywateli, a w Sejmie pewnej nocy odbędzie się ważna debata.

Jasnowidz w swych wizjach ujrzał m.in. puste szkoły i utworzenie nowych służb mundurowych, tzw. „policji neutralnej”, pilnujących „dziwnego porządku”. Zmiany i kontrowersyjne decyzje rządu mogą być związana z epidemią. Przypomnijmy, że kilka dni temu Jarosław Kaczyński zapowiedział stworzenie specjalnej armii, która będzie pilnowała nowych metod liczenia głosów podczas wyborów.

Nagła decyzja rządu. Będzie tak, jak jest, czyli mamy różne problemy, niedostatki, wysokie ceny, inflację. Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu, to będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją, będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju i rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzenia, które mogą np. opozycja, niektórzy ludzie będą uważali, że to mocno ogranicza nasze prawa lub dotyka ograniczeń naszych praw. Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne. To będzie nagła decyzja rządu w wyniku jakichś zdarzeń, które będą się działy, być może nawet poza Polską – ujawnia Krzysztof Jackowski.

Czytaj także