18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok

Jackowski wieszczy III wojnę światową. Polska odegra w niej dużą rolę

07.01.2020  16:22
Jackowski wieszczy III wojnę światową. Polska odegra w niej dużą rolę
Jackowski wieszczy III wojnę światową. Polska odegra w niej dużą rolę Fot: Michal Wozniak/East News

Krzysztof Jackowski wieszczy III wojnę światową od lat, ale teraz jego przepowiednia dosłownie spełnia się na naszych oczach. Wygląda na to, że jasnowidz z Człuchowa miał rację.

Krzysztof Jackowski odkąd przestał zajmować się na stałe sprawami policyjnymi, często przewidywał rozpoczęcie III wojny światowej. Teraz konflikt zbrojny faktycznie wisi na włosku. Po zamachu na irańskiego przywódcę wyznaczono nawet nagrodę za głowę prezydenta USA Donalda Trumpa.

Jak się okazuje, Jackowski śmiało może triumfować - przewidział to, co się teraz dzieje już jakiś czas temu. W ten sposób udowadnia niedowiarkom, że faktycznie musi mieć jakieś nadnaturalne zdolności do patrzenia w przyszłość. 

Krzysztof Jackowski przewidział III wojnę światową

Niestety, Krzysztof Jackowski wieszczy również, że w konflikt bardzo zaangażuje się Polska. To nie są najlepsze wiadomości. 

Dziwna rzecz. Kojarzy mi się defilada. Jakieś święto narodowe w jakimś kraju - i uwaga - w trakcie tej defilady coś się stanie, coś się zacznie. Iran będzie zaatakowany z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. (...) Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska bardzo się zaangażuje w ten atak

- mówił jakiś czas temu.

Dodatkowo jasnowidz powiedział, że konflikt rozpocznie się od trzech państw: Stanów Zjednoczonych, Izraela i Iranu. Patrząc na to, co się dzieje - nie minął się z prawdą. Jeśli jego wszystkie przepowiednie się spełnią, to nie będzie nam lekko. 

Przeczytaj więcej
Komentarze