18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz wszystko widzi

Jackowski zobaczył, co dalej z koronawirusem. Straszliwa przepowiednia

28.01.2020  10:18
Jackowski zobaczył, co dalej z koronawirusem. Straszliwa przepowiednia
Jackowski zobaczył, co dalej z koronawirusem. Straszliwa przepowiednia Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski postanowił odpowiedzieć na rozpaczliwe pytania Polaków, typu: "co dalej z koronawirusem?". Takiej przepowiedni nikt się nie spodziewał. 

Krzysztof Jackowski długo milczał, ale w końcu postanowił odnieść się do pytań, które dręczą nas wszystkich. Koronawirus sieje spustoszenie na świecie i nie wiadomo, jak dalej potoczą się nasze losy. 

Jasnowidz z Człuchowa specjalnie wprowadził się w stan, który sprzyja nadejściu wizji. Uprzedzał jednocześnie oglądających go ludzi, że kiedy jest się zmęczonym, tak jak on w danym momencie, to nie powinno się ich przeprowadzać.

Krzysztof Jackowski mówi o koronawirusie

Mimo to, zrobił wyjątek i zaryzykował. 

Wirus, wirus, wirus, wirus, wirus (...)  Jak człowiek jest zmęczony nie powinien robić wizji

- powiedział Jackowski, ze łzami w oczach, zanim przeszedł do wieszczenia.

Przede wszystkim jasnowidz wspomniał, że wydarzy się coś strasznego, co sprawi, że przejście koronawirusa wyda nam się sprawą niewielką. Zdecydowanie nie miał dla Polaków dobrych wieści. O samym zaś wirusie powiedział: 

Jeżeli chodzi o wirus, o którym tyle się mówi, to prócz dużych ognisk zapalnych tam właśnie w Azji, ja mam wrażenie, że tu się to skończy bardziej epizodami. Bardziej to będzie tuba takiej paniki, taka tuba medialna, a wirus w naszym rejonie nie zrobi żadnych spustoszeń, poważniejszych od normalnego wirusa grypy, który co roku atakuje. Nic wielkiego w Europie z tym wirusem się nie stanie.

Zastanawia nas, co na to Niemcy, którzy wszak leżą w Europie i już zmagają się z początkiem epidemii. Koronawirus nie przypomina również zwykłej grypy, znacznie bliżej mu do hiszpanki, która swego czasu wywołała pandemię i zabiła 1/3 populacji ludzi.

Czyżby tym razem znany jasnowidz się mylił? 

Przeczytaj więcej
Komentarze