18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprawa gwałtu

Ujawniono NAGRANIE! Jakimowicz się tłumaczy

Wojciech Kozicki
22.01.2021  13:00
Jarosław Jakimowicz twierdzi, że jest niewinny. Krysiak nie odpuszcza
Jarosław Jakimowicz twierdzi, że jest niewinny. Krysiak nie odpuszcza Fot: TRICOLORS/East News

Czy Jarosław Jakimowicz to „gwiazdor TVP Info”, który zgwałcił kobietę na konkursie Miss Generation? Chociaż nazwisko aktora nie pada w oskarżeniach, ten broni się jak młody wilk i zapowiada pozew. Tymczasem dziennikarz Piotr Krysiak publikuje tajemnicze nagranie rozmowy telefonicznej na Facebooku.

Czy Jarosław Jakimowicz to gwałciciel z konkursu Miss Generation, o którym mówił dziennikarz Piotr Krysiak? Dowodów brak, a aktor wydaje kolejne oświadczenia i nawet opowiedział ze szczegółami co stało się TAMTEJ NOCY. W końcu miarka się przebrała i zagroził Krysiakowi sądem. Ten jednak nie odpuszcza i na Facebooku ujawnił nagranie rozmowy telefonicznej „z gwiazdorem”.

Jakimowicz zaprzecza, że jest gwałcicielem

Rozmówca Krysiaka ma oczywiście zmieniony głos, więc nie wiemy, czy był to Jarosław Jakimowicz. „Gwiazdor” twierdzi, że nie pamięta, czy był w 2020 roku w hotelu w Klimkach pod Łukowem na konkursie Miss Generation. Jak przyznał, „nie ma czerwonego pojęcia”. Czy był tam również Michał wiśniewski?

Nie byłem. Ja nigdy nie byłem z Michałem Wiśniewskim – powiedział „Gwiazdor”.

Tajemniczy rozmówca w końcu stwierdził, że "nie udziela informacji” i nie odpowiadał na kolejne pytania. Rozmowa została urwana. Czy Piotr Krysiak uważa, że takie nagranie rozmowy telefonicznej może wnieść coś do sprawy i posłużyć jako dowód?

Czy na nagraniu słyszymy Jarosława Jakimowicza? Krysiak nie podaje jego nazwiska, ale Wirtualna Polska przypomina wypowiedź aktora sprzed kilku dni…

Dzwonił do mnie jakiś facet, który mnie pytał, czy byłem w jakimś pałacyku z Michałem Wiśniewskim. Ja takie pytania i takie podchody mam ciągle. Mówię mu: jaki pałacyk, z jakim Wiśniewskim? I odłożyłem słuchawkę. Chyba to on wtedy dzwonił, ale ja go nie znam. On nie jest dziennikarzem, to jest pistolet. On odpala różne tematy – powiedział Jakimowicz. (WP.pl)

 Czy na nagraniu jest Jakimowicz?

Czytaj także