18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykra wiadomość

Nie żyje dziennikarz Polskiego Radia. Miał 64 lata

22.02.2021  12:55
Janusz Majka chorował na COVID-19
Janusz Majka chorował na COVID-19 Fot: Gita Kulinitch/Shutterstock

W niedzielę zmarł Janusz Majka, dziennikarz PR Rzeszów. Jego głos na zawsze zapamiętają wierni słuchacze lokalnej rozgłośni.

O śmierci Janusza Majki poinformowało Radio Rzeszów. Mężczyzna zmarł na covidowym oddziale rzeszowskiego szpitala.

Z przykrością informujemy o śmierci naszego kolegi, wieloletniego dziennikarza Polskiego Radia Rzeszów. Miał 64 lata, z naszym Radiem był związany od 1981 roku - poinformowało PR Rzeszów.

Dziennikarz współpracował z rzeszowskim radiem od prawie 30 lat. Przez lata zarządzał redakcją magazynów informacyjnych, prowadził "Puls Dnia" i "Kalejdoskop" oraz zajmował się realizacją magazynów sportowych i motoryzacyjnych.

Bliscy żegnają Janusza Majkę

Wieloletnią działalność dziennikarską wspominają bliscy i współpracownicy Janusza Majki. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła środowiskiem medialnym.

Janusz to właściwie w radiu potrafił wszystko zrobić, wszystkie gatunki. To przede wszystkim autor magazynów informacyjnych. To nauczyciel wielu pokoleń dziennikarzy. Ikona Polskiego Radia. Z jego odejściem skończyła się pewna epoka - stwierdził Roman Adamski, dziennikarz rzeszowskiego oddziału Polskiego Radia.

Koledzy z pracy zapamiętają Janusza Majkę jako ciepłego, wrażliwego i pogodnego człowieka. Wyjątkowe pożegnanie dziennikarza opublikowano w serwisie internetowym stacji.

Czytaj także