18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Był gwałt w Sopocie?

Koniec śledztwa w sprawie Bieniuka. Pójdzie do więzienia?

Wojciech Kozicki
02.01.2020  16:46
Bieniuk nie zgwałcił, ale i tak może iść do więzienia
Bieniuk nie zgwałcił, ale i tak może iść do więzienia Fot: Przemek Swiderski/East News

Jarosław Bieniuk, którego żoną była aktorka Anna Przybylska, znowu ma kłopoty. Niedawno modelka z Sopotu Sylwia Sz. oskarżyła go o brutalny gwałt. Śledztwo zakończyło się i były piłkarz stanie przed sądem. Jest już akt oskarżenia!

Jarosław Bieniuk w 2019 roku był oskarżony przez „Cassandrę” o to, że brutalnie zgwałcił ją w hotelu. Miał m.in. siadać jej na twarzy, wyrywać włosy, związać, a usta zakleić taśmą. Jak podaje „Fakt”, śledztwo zostało zakończone, ale szkoleniowiec Lechii Gdańsk nie odpowie za seks z modelką.  Może jednak trafić na 3 lata do więzienia za podanie jej narkotyków.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy nie dał podstaw do przedstawienia Bieniukowi zarzutu doprowadzenia pokrzywdzonej do obcowania płciowego. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty na podstawie art. 58 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – udzielenie innym osobom narkotyków - oświadczyła prok. Grażyna Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku. (tvp.info).

Sylwia Sz. jest oburzona, ponieważ w poniedziałek reprezentujący ją mecenas złożył nowe wnioski dowodowe do rozpatrzenia. Uważa, że polski wymiar sprawiedliwości chce zamieść sprawę pod dywan. Jarosław Bieniuk oczywiście twierdzi, że jest niewinny, a fałszywe oskarżenia krzywdzą również jego dzieci.

"Wyborcza" po wybuchu afery opisała powiązania rzekomo pokrzywdzonej modelki, która przed obdukcją miała kontaktować się z "Turkiem" oskarżonym o pedofilię i podawanie nieletnim dziewczynom pigułek gwałtu. W sprawie przewija się też Krystian T., który usłyszał 65 prokuratorskich zarzutów, w tym 40 seksualnych przeciwko 33 nastolatkom. Co ciekawe, pojawił się też wątek PiS!

Przeczytaj więcej
Komentarze