18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące doniesienia

Jakimowicz molestował aktorkę? "Włożył rękę między moje nogi”

01.02.2021  14:55
Jarosław Jakimowicz oskarżony o molestowanie
Jarosław Jakimowicz oskarżony o molestowanie Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Afera związana z Jarosław Jakimowiczem doprowadziła do ujawnienia kolejnych faktów dotyczących celebryty. Najnowszy wywiad opublikowany przez Piotra Krysiaka wskazuje na to, że "Gwiazdor TVP" molestował jedną ze statystek filmu biograficznego "Zenek".

To nie koniec kłopotów Jarosława Jakimowicza. W poniedziałek na fanpage’u Piotra Krysiaka opublikowano wywiad z jedną ze statystek pracujących dwa lata temu na planie filmowym "Zenka". 21-letnia kobieta anonimowo wyznała, że gwiazdor TVP molestował ją podczas nagrań.

Najpierw powiedział mi, że bardzo chętnie by mnie przeleciał. Nawet nie zdążyłam zareagować, kiedy włożył mi rękę między moje nogi i zaczął mnie dotykać. Odsunęłam się i odliczałam sekundy, aż powiedzą koniec i będę mogła stamtąd uciec. Nigdy nie czułam się tak obezwładniona, skonsternowana i zażenowana - wyznała anonimowa rozmówczyni.

Rzekoma ofiara dodała, że nie zgłosiła sprawy na policję w obawie przed obróceniem sprawy na jej niekorzyść. Zdaniem kobiety sytuację widziało kilku innych pracowników planu, którzy mogliby potwierdzić jej wersję wydarzeń. Sprawa opisana przez molestowaną statystkę trafi niebawem do sądu.

Kłopoty Jarosława Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz błyskawicznie skomentował nowe zarzuty na swoim instagramowym koncie. Zdaniem prezentera TVP opublikowane oskarżenia są nieprawdziwe.

Uważam to za kolejne z serii pomówień wymierzonych w moje dobre imię i wiarygodność! Rzeczy, opisywane  w poście nigdy nie miały miejsca - zadeklarował gwiazdor.

To niejedyna osoba, która planuje oskarżyć Jarosława Jakimowicza. Celebryta będzie musiał tłumaczyć się również z oskarżeń o gwałt oraz internetową zniewagę nawet kilkudziesięciu osób.

Czytaj także