18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gardzi mową nienawiści

Jakimowicz walczy z hejtem. Oberwała jego żona

08.02.2021  19:45
Jarosław Jakimowicz walczy z hejtem
Jarosław Jakimowicz walczy z hejtem Fot: TRICOLORS/East News

W niedzielę Jarosław Jakimowicz poinformował, że jego żona padła ofiarą hejtu. Katarzyna Jakimowicz nawet w pracy odczuwa konsekwencje internetowych ataków. Sprawa trafiła na policję.

Jarosław Jakimowicz od kilku tygodni stara się wyjaśnić sprawę rzekomego gwałtu jednej z uczestniczek konkursu Miss Generation. Mimo że gwiazdor TVP nie przyznaje się do winy, w jego stronę kierowane są kolejne oskarżenia. W wyniku ogromnej afery, rykoszetem oberwała żona telewizyjnego prezentera.

Żona Jakimowicza padła ofiarą hejtu

W niedzielę aktor opublikował na Instagramie wpis, w którym podkreślił, że nie będzie tolerował żadnych ataków skierowanych w stronę jego żony. Jak poinformował, Katarzyna Jakimowicz z powodu ostatniej afery narzeka na wiele nieprzyjemności w pracy.

Niestety, kilka dni temu celem ataków stała się moja żona. Ktoś ją oczernia, rozsiewa nieprawdziwe informacje, próbuje ją zdyskredytować w oczach pracodawców, znajomych, rodziny. Co gorsza – podszywa się pod jej osobę w mediach społecznościowych. Zakłada fałszywe profile w portalach Facebook, Instagram, Twitter, Linked In, etc. Rozsyła zaproszenia do grona znajomych, wiadomości, zamieszcza komentarze pod publikowanymi postami - napisał na Instagramie gwiazdor TVP.

Jakimowicz zakomunikował, że sprawa kradzieży "wirtualnej tożsamości" trafiła na policję. Gwiazdor poprosił również, by media dały spokój Katarzynie Jakimowicz, gdyż nie jest ona osobą publiczną.

logo Tu się dzieje