18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziecko okrutnie lży Kaczyńskiego. Interweniuje ważna osoba

17.10.2019  09:47
Dziecko okrutnie lży Kaczyńskiego. Interweniuje ważna osoba
Dziecko okrutnie lży Kaczyńskiego. Interweniuje ważna osoba Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Jarosław Kaczyński był ciężko obrażany przez dziecko. Sytuacja jest na tyle oburzająca, że interweniować musiał Rzecznik Praw Dziecka. 

Jarosław Kaczyński jest politykiem, którego w tym kraju znają wszyscy. Aktualnie ma wiele powodów do radości - choćby wygrane wybory napawają go z całą pewnością dumą. 

Prezes PiS budzi jednak w ludziach skrajne emocje. Jedni go kochają, inni nienawidzą. Tym razem zajmiemy się tym drugim przypadkiem, który z resztą był szczególnie przykry. Dlaczego? 

Jarosław Kaczyński ciężko obrażany przez dziecko

Pewien mężczyzna uczył dziecko wulgaryzmów, które maluch miał kierować w stronę przemawiającego w telewizji Jarosława Kaczyńskiego. Chłopczyk lżył prezesa partii rządzącej w sposób bardzo gorszący, najpewniej nie do końca rozumiejąc, co właściwie robi. 

Nagranie trafiło do sieci i to sprawiło, że odpowiednie jednostki zareagowały. Rzecznik Praw Dziecka już zajął się skandalicznym zachowaniem opiekuna, który prowokował dziecko do mówienia, że Kaczyński "to jest stary ch...".

Nagranie zostało skierowane do prokuratury, która ma ustalić, kto jest jego autorem. Później sprawa trafi do sądu.

Skierowałem to nagranie do prokuratury, celem ustalenia, kto jest jego autorem. Jeśli uda się ustalić tożsamość tego mężczyzny, wówczas bez wahania skieruję wniosek o wgląd w sytuację wychowawczą dziecka. Wówczas sprawą zajmie się Sąd Rodzinny

– mówił w TVP Info Mikołaj Pawlak.

W sieci naprawdę nic nie ginie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze