18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciężkie wyprawy do WC

Kret ma koronawirusa? Zdrowotny dramat!

Wojciech Kozicki
16.10.2020  11:55
Kret ma wirusa? Jego życie nie jest usłane różami
Kret ma wirusa? Jego życie nie jest usłane różami Fot: VIPHOTO/East News

Koronawirus w Polsce nie oszczędza nikogo – chorują gwiazdy i politycy. Czy teraz zakażony COVID-19 jest pogodynek Jarosław Kret? Czeka na wynik testu, ale czuje się ŹLE!

Pogodynek Jarosław Kret nie jest w pogodnym nastroju. Grozi mu koronawirus? Ostatni raz prezentował pogodę w Polsacie w niedzielę rano, a po powrocie do domu, poczuł się źle. Jak sam przyznał, złe samopoczucie „spadło na niego jak piorun z jasnego nieba”, a choroba „ścięła go z nóg".

Jarosław Kret i koronawirus?

Dziennikarz, znany z programów „Taniec z gwiazdami” oraz „Agent”, przebywa w izolacji i czeka na wykonanie testu na obecność koronawirusa. Wyznał w wywiadzie, że jest bardzo osłabiony, a „wyprawa do WC jest jak wejście na Kilimandżaro”.

W życiu nie byłem tak chory. Nie wiem, co mam ze sobą zrobić. Straciłem smak i węch. Przychodzą na mnie fale dreszczy, potem fale gorączki, potem znowu zimno. Nie kaszlę ciągle, ale gdy więcej mówię – ujawnił Jarosław Kret w rozmowie z Polsatem.

Z tego co podaje Polsat News, Kret nie musi martwić się o pracę, bo po prostu pozamieniano dyżury, a do tego jest w stałym kontakcie ze stacją.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze