18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczna przyszłość Polski

Jasnowidz Glanc: "wojna domowa w Polsce, zabici medycy"

Wojciech Kozicki
14.09.2021  15:16
Jasnowidz Glanc ujawnia przyszłość Polski: wojna domowa, stan wojenny
Jasnowidz Glanc ujawnia przyszłość Polski: wojna domowa, stan wojenny Fot: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Przyszłość Polski to czarny scenariusz? Jasnowidz Wojciech Glanc, który wystara na polskiego Nostradamusa, podzielił się z narodem swoją kolejną mroczną wizją. Czy sytuacja na białoruskiej granicy doprowadzi do stanu wojennego lub wojny domowej?

Jasnowidz i hipnotyzer Wojciech Glanc znów spojrzał w przyszłość i nie ma dla Polaków dobrych wiadomości. W swojej najnowszej wizji ujrzał wiele przerażających wydarzeń, w tym ludzi z karabinami chodzącymi po ulicach Warszawy. Czy czeka nas wojna domowa lub stan wojenny? Profeta nawiązał do napiętych relacji Polski z Białorusią, która może finalnie doprowadzić do tragedii i rozlewu krwi.

Stan wojenny w Polsce? Jasnowidz Glanc zapowiada wojnę domową

Gdy to był inny jasnowidz, to pewnie niejedna osoba machnęłaby na te mroczne wizje ręką. Jednak Wojciech Glanc jest w prekognicji bardzo skuteczny, ponieważ przewidział między innymi wybuch w Bejrucie, śmierć księcia Filipa, a w ostatnim czasie wspominał o kolczastym płocie na wschodnich granicach. Tym bardziej jego słowa o przyszłości Polski mrożą krew w żyłach.

Widzę obraz Polski i tak jakby w środku było serce, ale jakieś takie coraz bardziej zaciskające się Jakby to był atak serca. Mam jakieś odczucie, że w tym celu wprowadzenia wojny domowej, gdzieś w centrum przebite serce. Pojawia mi się obraz brygad antyterrorystycznych na ulicach, w okolicach Sejmu, w okolicach TVN, w przypadku TVN ja to widzę wręcz w charakterze oblężenia można powiedzieć, że ta stacja jest obecnie przez faszystów oblężona, bo chodzi o to, żeby ją uciszyć. Ludzie z karabinami, w maskach, wokół Sejmu, wokół Pałacu Prezydenckiego. Mam wrażenie jakiejś dziwnej akcji, bardzo groźnej, jakiejś dziwnej akcji prowokacyjnej – ostrzega jasnowidz Glanc.

Czy za całym tym złem może stać Rosja? Czy powstaje właśnie nowy Związek Radziecki poprzez aneksję krajów ościennych? Polska bardziej narażona jest jednak na konflikt wewnętrzny.

Moim zdaniem tu chodzi o wprowadzenie wojska na ulice. Słyszę potężny huk, ogromny huk w centrum Polski. Jakaś akcja, jakieś wydarzenie, które będzie rodzajem wykręconej do góry nogami prowokacji. Bo chodzi nie o wojnę z Ukrainą czy Białorusią, ale wojną tu, w środku. Zabici medycy, powybijane szyby, dużo rozbitego szkła – Glanc ujawnił przyszłość Polski.

Coś jest na rzeczy! Przypominamy, że wojnę domową w Polsce zapowiadał niedawno również jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Wojna domowa w Polsce? Jasnowidz Wojciech Glanc ujawnia przyszłość! [WIDEO]

Czytaj także