18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz czarno to widzi

Jackowski atakuje Szumowskiego. Mroczne nagranie!

Wojciech Kozicki
20.04.2020  09:57
Krzysztof Jackowski i nowy film. Szumowski zaatakowany przez jasnowidza
Krzysztof Jackowski i nowy film. Szumowski zaatakowany przez jasnowidza Fot: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski tym razem nie miał żadnej wizji. Opublikował nowe wideo i po prostu dał upust swoim emocjom. Minister zdrowia Łukasz Szumowski został zaatakowany przez jasnowidza, który raczej czarno widzi jego przyszłość.

Krzysztof Jackowski opublikował prawdopodobnie najmroczniejszy film w swojej karierze. Dosłownie! Nagrywał w nocy i to bez żadnego światła! Taki klimat był jednak idealnie dopasowany do jego ostrej wypowiedzi, w której zaatakował ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Szumowski o szczepionkach

Szumowski walczy z koronawirusem i powiedział, że będzie „rekomendował przyjęcie szczepionki każdemu”. W Jackowskim aż się zagotowało.

Panie Szumowski, wyprał pan swoją maseczkę? Nie ufam panu Szumowskiemu w tym co nas straszy! Uważam, że powinien pierwszy z rodziną się zaszczepić i to potrójnie, a potem nam to aplikować - przemówił Jackowski z mroku.

Jackowski ostrzega, że właśnie zabierana jest ludziom wolność. Zaapelował, by Szumowski powiedział szczerze co myśli o maseczkach i szczepionkach.

Zbliża się lato, a on straszy nas, że 2 lata będziemy chodzić w tych maseczkach. Czy jako kardiolog bierze pod uwagę ludzi, którzy mają problemy z sercem i krążeniem? - dobiegał głos Jackowskiego z ciemności.

Krzysztof Jackowski atakuje ministra zdrowia:

Przeczytaj więcej
Komentarze