18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Nie żyje legenda Jeden z Dziesięciu. Koronawirus go pokonał

21.12.2020  18:10
Jeden z Dziesięciu: Nie żyje uczestnik programu
Jeden z Dziesięciu: Nie żyje uczestnik programu Fot: New Africa/Shutterstock

Nie żyje legendarny uczestnik teleturnieju Jeden z Dziesięciu - Bogusław Lewandowski. Mężczyznę w nierównej walce pokonał koronawirus. Występy mężczyzny na antenie TVP pozostaną niezapomniane.

Bogusław Lewandowski specjalizował się w uczestnictwie w teleturniejach. Legendarny gracz w słynnym Jeden z Dziesięciu zmarł w szpitalu z powodu powikłań spowodowanych zakażeniem koronawirusem.

Bogusław Lewandowski odszedł 19 grudnia. Wiele osób w Polsce zmarło z powodu zakażenia koronawirusem, a wśród nich są takie gwiazdy jak Piotr Machalica i Dariusz Gnatowski. 

Jeden z Dziesięciu: Nie żyje znany uczestnik programu

Zmarłego uczestnika m.in. teleturnieju Jeden z Dziesięciu mogliśmy wielokrotnie oglądać na antenie TVP. W telewizyjnej rywalizacji zdecydowanie nie miał sobie równych. O jego śmierci poinformował za pośrednictwem Twittera jeden z członków rodziny.

Co szczególnie przykre, Bogusław Lewandowski nie trafił do szpitala z powodu COVID-19. Mężczyzna udał się tam na zabieg związany z odmą płucną. Niestety, podczas pobytu zakaził się koronawirusem. Powikłania ostatecznie spowodowały jego zgon.

Prywatnie pan Bogusław był nauczycielem języka polskiego i historii. Do teleturniejów przygotowywał się, czytając książki. Poświęcał na to czas nawet w wakacje. Miał w sobie wielką ciekawość świata.

Jego niezwykle obszerna wiedza doprowadziła go trzykrotnie do wielkiego finału całej edycji programu Jeden z Dziesięciu. Wygrał teleturniej dwukrotnie w 2006 i 2015 roku. Składamy rodzinie najszczersze kondolencje.