Aktor przeprasza

Jerzy Stuhr opublikował oświadczenie po wypadku! „Najgorsza w życiu decyzja”

18.10.2022  20:02
Oświadczenie Jerzego Stuhra
Oświadczenie Jerzego Stuhra Fot: Artur BARBAROWSKI/East News

Na profilu Facebookowym Macieja Stuhra pojawiło się oświadczenie jego ojca, Jerzego Stuhra, w którym wyjaśnia szczegóły wypadku i przeprasza.

Kultowy aktor Jerzy Stuhr opublikował oświadczenie po wypadku, który spowodował wczoraj na krakowskich Alejach. Potrącił motocyklistę i, według wczesnych doniesień, próbował rzekomo uciec z miejsca wypadku. Miał zostać powstrzymany w ramach tzw. obywatelskiego zatrzymania. Okazało się, że Jerzy Stuhr był pod wpływem alkoholu.

Oświadczenie Jerzego Stuhra

Na profilu na Facebooku Macieja Stuhra pojawiło się oświadczenie jego ojca, w którym tłumaczy on niektóre szczegóły zajścia i prostuje fałszywe informacje o jego próbie ucieczki z miejsca zdarzenia. Ponadto aktor przeprosił za podjęcie „najgorszej w życiu decyzji”.

Bardzo żałuję i przepraszam, że wczoraj podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję o prowadzeniu samochodu. Deklaruję pełną współpracę z organami powołanymi do wyjaśnienia wczorajszego incydentu. Jednocześnie chciałem zapewnić, że wbrew doniesieniom medialnym, nie zbiegłem z miejsca zdarzenia, lecz zatrzymałem się na życzenie jego uczestnika i razem oczekiwaliśmy na przyjazd policji

- możemy przeczytać.

Pełna treść posta zamieszczonego na profilu syna aktora do przeczytania pod artykułem.

Czytaj także