18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skandaliczne słowa

Jerzy Stuhr jest w szpitalu. Dziennikarz: "To przez antypisowskie poglądy"

14.07.2020  14:39
Jerzy Stuhr jest w szpitalu. Dziennikarz: "To przez antypisowskie poglądy"
Jerzy Stuhr jest w szpitalu. Dziennikarz: "To przez antypisowskie poglądy" Fot: Andrzej Zbraniecki/East News

Jerzy Stuhr trafił w ciężkim stanie do szpitala i wiadomość ta zdruzgotała Polaków. Niestety, nie wszyscy potrafią się w obliczu dramatu zachować. Dziennikarz prowadzący program "W tyle wizji" zasugerował rzecz skandaliczną. 

Jerzy Stuhr zmaga się z problemami zdrowotnymi od 2011 roku, kiedy zmuszony był stoczyć walkę z nowotworem. Teraz 73-letni gwiazdor trafił do szpitala w stanie ciężkim, podejrzewa się, że mógł doznać udaru mózgu.

W momencie, kiedy rodzina i fani artysty drżą o jego życie i zdrowie, są ludzie, którzy nie znają żadnych granic. Jerzy Stuhr został hospitalizowany w nocy z niedzieli na poniedziałek. Nie trudno przypomnieć sobie, że to wtedy ogłoszono wstępne wyniki wyborów prezydenckich.

Jerzy Stuhr trafił do szpitala

W głowie dziennikarza "W tyle wizji" te dwie rzeczy - pogorszenie stanu zdrowia Stuhra i wyniki wyborów - są ze sobą nierozerwalnie związane, a znany aktor rzekomo podupadł na zdrowiu przez... swoje antypisowskie poglądy. Takie skandaliczne teorie wysnuł Rafał Ziemkiewicz na antenie.

Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu

- powiedział Rafał Ziemkiewicz.

Jakby tego było mało, dziennikarz nawiązał również do Tomasza Lisa, który również jakiś czas temu przeszedł udar mózgu i także znany jest ze swojej niechęci do partii rządzącej.

Niech to też będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om

- stwierdził Ziemkiewicz.

Po tym, co powiedział na antenie TVP Info, spadła na niego fala krytyki. Tymczasem na antenie Radia Zet Maciej Stuhr zapewniał, że jego ojciec "dochodzi już do siebie". Życzymy zdrowia i niesłuchania tego typu teorii.