18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

KORONADRAMAT

Jesienna fala koronawirusa już się zaczęła? Dramat w kraju

25.08.2020  15:05
Jesienna fala koronawirusa już się zaczęła? Dramat w kraju
Jesienna fala koronawirusa już się zaczęła? Dramat w kraju Fot: Corona Borealis Studio/Shutterstock

Jesienna fala koronawirusa nie jest już jedynie przykrą zapowiedzią, ale faktem? Wszystko wskazuje na to, że nagły wzrost zachorowań stał się w pełni wytłumaczalny.

Jesienna fala koronawirusa była zapowiadana od wiosny. Wszyscy żyliśmy w przekonaniu, że pandemia wyciszy się w czasie letniego ciepła i wróci do nas wraz z pierwszym chłodem. Wszystko jednak wydarzyło się szybciej niż przypuszczaliśmy.

Jesienna fala koronawirusa nas zmiażdży?!

Od dłuższego czasu obserwujemy niepokojący wzrost liczby zachorowań na COVID-19. Wygląda na to, że jeszcze pod letnim słońcem przyszła do nas jesienna fala koronawirusa.

Ministerstwo Zdrowia tylko dziś poinformowało o 729 przypadkach zakażenia koronawirusem oraz o 17 zgonach z jego powodu. Od początku pandemii daje to ponury bilans 63 802 przypadków COVID-19 i 1 994 tych zakończonych śmiercią.

Jesienna fala koronawirusa miała szansę być jedynie odległym strachem, ale wygląda na to, że faktycznie da nam mocno popalić. Myślicie, że nasz kraj jest przygotowany na ponowne stanięcie w szranki z niebezpiecznym przeciwnikiem?

Przeczytaj więcej
Komentarze