18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bezkarne bestie

Dzieci torturowały jeża w Polsce. "Wydłubały mu oczy zapałkami"

Wojciech Kozicki
11.09.2019  20:55
Brutalnie okaleczony jeż - młodzież urządziła sobie krwawą zabawę
Brutalnie okaleczony jeż - młodzież urządziła sobie krwawą zabawę Fot: Facebook

Województwo lubelskie i jeż, który przeżył katowanie i tortury jak z horroru. Media ujawniają, że znęcali się nad nim młodzi ludzie i wydłubali mu oczy zapałkami. Przeżył, ale jego życie do ostatnich dni jest zamienione w koszmar.

Jeszcze młodzież czy już bezduszne potwory? W okolicach Zamościa mężczyzna spacerujący z psem dostrzegł grupę nastolatków masakrujących jeża. Uciekli, a mężczyzna zawiadomił służby i ssak trafił do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Skrzynicach.

Zobacz także

Jeż cudem został uratowany, ale okazało się, że nastolatkowie wydłubali mu oczy zapałkami. Jedna nadal była wbita w oczodół! Zwierzak dochodzi do siebie, ale ma zrujnowaną psychikę  - jest agresywny i nerwowy. Nigdy nie wróci na wolność.

Był sobie mały jeż. Jeż nikomu nie wchodził w drogę, był bardzo pożyteczny - zjadał owady, małe gryzonie. Dopiero uczył się dorosłego życia. Niestety na swojej drodze spotkał znudzonych, młodych "ludzi", którzy zrobili sobie z małego jeża żywą zabawkę – podaje Stowarzyszenie Leśne Pogotowie - iOśrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w mediach społecznościowych.

Sprawców tej makabry nie udało się załapać. Znając polskie realia, to bestie pozostaną bezkarne.

Dzieci okaleczyły jeża - niewyobrażalne okrucieństwo:

logo Tu się dzieje