18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Jolanta Kwaśniewska pogrążona w smutku. Wielka żałoba

18.02.2021  14:05
Jolanta Kwaśniewska w żałobie
Jolanta Kwaśniewska w żałobie Fot: VIPHOTO/East News

Jolanta Kwaśniewska jest zdecydowanie najbardziej lubianą, dawną pierwszą damą Polski. Niestety, ostatnio w jej życiu na dłużej zagościły trudne momenty. Najpierw koronawirus dopadł jej ukochanego męża, Aleksandra, a teraz...

Jolanta Kwaśniewska jest pogrążona w głębokim smutku. Była pierwsza dama przekazała wstrząsające wieści o żalu i przykrości, które przepełniają teraz jej serce. Wszystko dlatego, że zmarł jej przyjaciel i wieloletni współpracownik Andrzej Kratiuk, z którym tworzyła fundację "Porozumienie bez barier".

Żegnaj, Andrzeju! Do zobaczenia…

- napisała poruszona Jolanta Kwaśniewska.

Jolanta Kwaśniewska pogrążona w smutku

Jolanta Kwaśniewska, pełniąc rolę pierwszej damy, bardzo angażowała się w działalność charytatywną. W 1997 roku powstała fundacja "Porozumienie bez barier", którą założyła i została wtedy jej prezesem. Fundacja działa do dziś, a jej ostatnim szefem był zmarły Andrzej Kratiuk.

"Dzisiejszej nocy odszedł mecenas Andrzej Kratiuk, wspaniały, dobry człowiek…(...) Był naszym największym Przyjacielem i orędownikiem, który przez 25 lat nigdy nie zostawił nas w potrzebie, nawet w najtrudniejszym okresie, kiedy Fundacja była oczerniana, stawiana w złym świetle i gdy bezpodstawnie otrzymywaliśmy prokuratorskie cięgi. Jego niezłomny charakter i postawa była dla nas wzorem" - brzmiał komunikat poświęcony jego pamięci.

U Jolanty Kwaśniewskiej jest ostatnio dużo trudnych momentów. Z koronawirusem nierówną walkę stoczył właśnie jej mąż - Aleksander Kwaśniewski. Mamy nadzieję, że po tym niełatwym okresie, w jej życiu zaświeci słońce. 

Czytaj także