18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna uroczystośc?

Nietypowy pogrzeb młodej gwiazdy M jak Miłość

25.02.2021  11:16
Wyjątkowy pogrzeb Judyty Turan
Wyjątkowy pogrzeb Judyty Turan Fot: tuaindeed/Shutterstock

Judyta Turan zmarła po długiej i nierównej walce z rakiem piersi. Popularna aktorka, znana m.in. z serialu M jak Miłość, będzie miała nietypowy pogrzeb. Jej ostatnie pożegnanie ma być kolorowe i radosne.

Judyta Turan zmarła w wieku zaledwie 37 lat, osierocając dwie córeczki - Emmę i Gretę w wieku 8 i 6 lat. Aktorka znana była z takich hitowych seriali, jak m.in.: M jak Miłość czy Klan.

Jej śmierć głęboko zasmuciła fanów, a rodzinę artystki pogrążyła w rozpaczy. Kobieta przez długie lata walczyła z rakiem piersi i nigdy nie straciła nadziei na całkowite wyleczenie. Niestety, los okazał się okrutny.

Teraz rodzinie i fanom pozostaje pożegnać swoją ukochaną Judytę Turan. Pogrzeb kobiety nie będzie miał jednak tradycyjnego, smutnego i przytłaczającego charakteru - przeciwnie.

Pogrzeb Judyty Turan będzie wyjątkowy

"Odeszła Judyta Turan. Urocza, serdeczna, życzliwa, pogodna. Piękny Człowiek. Nie poddawała się, mimo nierównej walki, którą toczyła od lat. Ale przeciwnik okazał się silniejszy. Żegnaj, Judy!" - pisał o jej śmierci Związek Artystów Scen Polskich.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 4 marca na warszawskich Powązkach. W tym miejscu ma zostać stworzone Drzewo Życia. Następnie przyjaciele artystki planują rozpalić symboliczne ognisko na plaży przy Moście Poniatowskiego. W informacji padła nietypowa prośba do uczestników pogrzebu. 

4 marca pożegnamy się z Judy Turan. Spotkajmy się o godz. 14:30 przed VI bramą Cmentarza Powązkowskiego (od strony ul. Jana Ostroroga). Prosimy, ubierzcie się kolorowo i przynieście ze sobą kolorowe wstążki, którymi wspólnie udekorujemy nagą brzozę i stworzymy Drzewo Życia napełnione wspomnieniami i miłością. Wspomnienia możecie napisać na owych wstążkach lub po prostu wypełnić nimi powietrze

- proszą najbliżsi.

"Nie kupujcie kwiatów - będziemy wdzięczni za przekazanie wartości bukietów i wieńców na rzecz funduszu edukacyjnego córek Judy i Miguela - Emmy i Grety. Wpłaty prosimy kierować na konto mamy Judy, Małgorzaty Bekier. (...) Poprzez ogień i popiół połączymy się z Judy i uśmiechniemy się w stronę gwiazd. Weźcie ze sobą drewno, rozpałkę, koce, ciepłe ubrania, dobre wino i miłość, którą zawsze obdarzała nas Judy" - napisano w poście.

Z całą pewnością tak barwna i wyjątkowa osoba zasługuje na równie barwne pożegnanie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze