18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Justyna Steczkowska w wielkiej żałobie. Straciła najbliższą osobę

17.11.2020  14:25
Justyna Steczkowska w żałobie
Justyna Steczkowska w żałobie Fot: PIOTR FOTEK/REPORTER

Justyna Steczkowska w żałobie. Odeszła jej ukochana mama, która przez długie lata walczyła z ciężką chorobą. Gwiazda pożegnała ją w sposób wyjątkowo wzruszający.

Nie żyje Danuta Steczkowska, ukochana mama Justyny Steczkowskiej i jej licznego rodzeństwa. Informację o jej śmierci przekazała jedna z córek - również piosenkarka Magda Steczkowska. 

Justyna Steczkowska w ciężkiej żałobie

Ostatnie miesiące swojego życie seniorka rodu spędziła w domu córki Justyny. To właśnie ona opiekowała się mamą w jej końcowym etapie życia. Jeszcze niedawno w programie "Uwaga! Koronawirus" - Steczkowska opowiadała o obecnej sytuacji swojej rodziny. Wtedy nic nie zwiastowało tragedii.

Na szczęście wszyscy są zdrowi. Nikogo z nas koronawirus nie dotknął - ani z mojej bliskiej rodziny, z którą mieszkam, ani dalszej, więc jesteśmy szczęśliwi. Mamunia ma się dobrze. Ona jest takim barometrem w naszym domu. Jeśli mama jest zdrowa, na tyle na ile może być w swoim stanie zdrowia to znaczy, że naprawdę dom jest zdrowy. Mama jest osobą leżącą lub siedzącą, niepełnosprawną, więc bardzo chuchamy na nią, dbamy

- zapewniała Justyna.

Niestety, 17 listopada 2020 roku mama Justyny Steczkowskiej zmarła. Siostra wokalistki, która wzięła na siebie brzemię poinformowania o śmierci rodzicielki, zamieściła wzruszający wpis na swoim Instagramie.

Do zobaczenia, Mamusiu. Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie... Bez bólu... Z Tatą u boku... Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś

- napisała Magda Steczkowska. 

Pani Danuta była bardzo schorowana. Przeszła dwa wylewy, z czego jeden z nich pozbawił ją sprawności. Justyna Steczkowska nie wyobrażała sobie, by mama trafiła do domu opieki - dlatego przerobiła parter swojego domu na potrzeby osoby niepełnosprawnej. Ostatnie chwile pani Danuta spędziła otoczona rodziną i miłością. Mamy nadzieję, że to niesie pocieszenie i pokrzepienie w tej trudnej sytuacji.

Przeczytaj więcej
Komentarze