18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja prosi o pomoc

Justyna wyszła z domu i nie wróciła. 13-latki szuka cała Polska

22.10.2019  18:04
Justyna wyszła z domu i nie wróciła. 13-latki szuka cała Polska
Justyna wyszła z domu i nie wróciła. 13-latki szuka cała Polska Fot: Facebook

13-letni Justyna Wiedeńska wyszła z domu nie dotarła do szkoły. Od wtorku nie wraca do domu i ślad po niej zaginął. Policja prosi o pomoc wszystkich. 

Justyna Wiedeńska mająca zaledwie 13 lat, zaginęła w Częstochowie. Dziewczynka wyszła z domu we wtorek rano i jak zwykle udała się do szkoły - nigdy tam jednak nie dotarła, a rodzice stracili z nią wszelki kontakt. 

Zaginęła 13-letnia Justyna

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informację o dziecku o pomoc. O szczególną mobilizacje apelują do internautów.

Dziewczynka ma ok. 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy ciemny blond, proste do ramion oraz brązowe oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w ciemne dresowe spodnie, białą bluzkę, niebieską kurtkę z zielonym zamkiem, czarne buty z różowymi sznurówkami. Miała przy sobie również czarną torbę. W sieci pojawił się jej wizerunek.

Ktokolwiek jest w stanie jakoś pomóc służbom i zaniepokojonej rodzinie, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie - telefon (34) 369 12 55/1266 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112. 

Czas jest bardzo ważny.

Przeczytaj więcej
Komentarze