18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Akcja ratunkowa i śmierć

Dramatyczny wypadek. Mężczyzna wjechał autem do rzeki

Wojciech Kozicki
26.04.2021  17:17
Pomorskie. Rzeka Radunia w miejscowości Juszkowo i tragiczny wypadek samochodowy.
Pomorskie. Rzeka Radunia w miejscowości Juszkowo i tragiczny wypadek samochodowy. Fot: Planeta.pl

Juszkowo. Dramatyczny wypadek i akcja ratunkowa. Rozpędzony samochód wjechał do rzeki Radunia. Niestety, potwierdzono informację, że jest ofiara śmiertelna.

Pomorskie. Rzeka Radunia w miejscowości Juszkowo i tragiczny wypadek samochodowy. Jak podaje Radio ZET, 40-letni kierowca wjechał rozpędzonym samochodem do rzeki i po godzinie 12:00 rozpoczęła się akcja ratunkowa. Wzięły w niej udział służby medyczne, policja i cztery zastępy straży pożarnej.

Radunia, samochód w rzece. Dramatyczny wypadek

Jak przekazał w rozmowie z tvn24.pl mł. bryg. Wojciech Wanat z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim, kobieta która była świadkiem wypadku ujawniła, że samochód wjechał do rzeki z dużą prędkością. Wiadomo również, że w aucie była otwarta szyba, przez którą wydostał się pies. Został zabezpieczony i uratowany przez służby.

Nie wiadomo jak na razie, czy w samochodzie był ktoś oprócz psa i kierowcy. Świadkowie twierdzą, że być może ktoś znajdował się na tylnym siedzeniu, ale ze względu na dużą prędkość samochodu, nie jest to informacja łatwa do potwierdzenia. Być może był to pies.

KW PSP Gdańsk na Twitterze informuje, że kierowca został uwolniony z samochodu i przeprowadzono akcję reanimacyjną. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa nie przyniosła rezultatów. Niestety, nie udało się  utrzymać  poszkodowanego kierowcy przy życiu i zmarł.

Pojazd zjechał z drogi gruntowej do rzeki. Szczegółowe okoliczności wypadku są wyjaśniane - informował sierż. szt. Karol Kościuk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu. (Radio ZET) 

Czytaj także
Przeczytaj więcej