18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przeszli samych siebie

Kaczyński, Najman, Komarenko... Żenady tygodnia [TOP 5]

30.12.2021  21:22
Kaczyński, Najman, Komarenko... Żenady tygodnia [TOP 5]

Zaczyna się 2022 rok, ale my skusimy się na podróż do przeszłości. Ostatni tydzień 2021 roku obfitował w Polsce w żenady i wtopy, z których niejedna zapewne przejdzie do historii. Ivan Komarenko, Marcin Najman, jasnowidz Jackowski, Paulo Sousa i Jarosław Kaczyński zapewnili Polakom siermiężną dawkę cringe’u. Oj, niestety, działo się…

Jaka jest największa żenada 2021 roku? Z pewnością warto jej poszukać w ostatnich kilku dniach. Obrodziło w kompromitacje. Polscy politycy i celebryci wręcz prześcigali się w żenujących zachowaniach i wypowiedziach, najwyraźniej chcąc zaistnieć jeszcze w mediach na ostatniej prostej przed sylwestrem. Ostrzegamy, jeśli jecie, to lepiej przestańcie. Jeśli pijecie, to mamy nadzieję, że to coś mocniejszego…

Marcin Najman napisał wiersz. Poezja znokautowana

Marcin Najman zamienił rękawice bokserskie na pióro. Tak, ekspert od odklepywania tym razem postanowił powalczyć z poezją. Sztuka pisania wierszy nie miała szans w bezpośrednim starciu z El Testosteronem.

Adwersarz Krzysztofa Stanowskiego napisał poruszający wiersz o odejściu Paulo Sousy. Co podmiot liryczny miał na myśli? Tego nie wie chyba on sam…

Ivan Komarenko o szczepionkach i śmierci Żory Korolyova

Przed Bożym Narodzeniem Ivan Komarenko nagrał hymn antyszczepionkowców i sądziliśmy, że ta piosenka to bezapelacyjnie żenada roku. Pieśniarz postanowił jednak wypowiedzieć się w szokujący sposób na temat śmierci Żory Korolyova, wplatając w nią teorie spiskowe dotyczące niebezpiecznych szczepionek i pisząc o „winowajcach”.

Gorzej być nie może? Obawiamy się, że rosyjski pieśniarz jeszcze nas zaskoczy...

Paulo Sousa uciekł z Polski, ale go zaboli...

Jeśli odejście Paulo Sousy z posady trenera reprezentacji Polski nie jest żenadą tygodnia, to może z pewnością pretendować do wk*** roku. Selekcjoner zrobił wszystkim niespodziankę i ogłosił nagle, że będzie pracował dla brazylijskiego Flamengo. Chciał też rozwiązać umowę z PZPN za porozumieniem stron, by nie ponieść konsekwencji. Na szczęścia prezes PZPN Cezary Kulesza był nieugięty i niecny Portugalczyk zapłaci mega karę za swój wybryk.

Kaczyński narzeka na drożyznę, a zarabia jak szejk

Inflacja szaleje, ceny idą w górę, rachunki coraz wyższe, a politycy balują za pieniądze Polaków i przyznają sobie kolejne podwyżki. Tymczasem Jarosław Kaczyński postanowił w jednym z wywiadów zgrywać bidulka, przyznając, że przerażają go ceny, gdy sam robi zakupy w sklepach. Media natychmiast ujawniły ile miesięcznie zarabia Kaczyński. Jego pensja i emerytura są SZOKUJĄCE!

Przy okazji prezes PiS radził jak uniknąć bycia podsłuchanym przez Pegasusa…

Jaworek nie żyje? Do Jackowskiego przemówiła przepocona czapka

Na koniec mamy dla was creme de la creme. Wciąż trwają poszukiwania Jacka Jaworka, który w Borowcach miał zamordować 3-osobową rodzinę. Psychopata może być uzbrojony i niebezpieczny, wciąż czyha gdzieś na wolności. Na temat jego zbrodni i zniknięcia wypowiadają się eksperci od spraw kryminalnych, a tymczasem…

Jasnowidz Krzysztof Jackowski już wie, gdzie jest Jacek Jaworek. Stwierdził, że morderca popełnił samobójstwo. Co więcej, wskazał nawet gdzie szukać jego zwłok. Skąd ma taką wiedzę? Okazuje się, że miał kontakt z przepoconą czapką Jaworka. Po jej powąchaniu natchnęła go wizja o samobójstwie bestii z Borowców.

I pomyśleć, że polska policja współpracuje z nim przy licznych sprawach i poszukiwaniach…