18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyrok TK

Kaja Godek czuje się zagrożona. Protesty dotarły pod jej dom

26.10.2020  18:59
Kaja Godek czuje się zagrożona strajkiem kobiet
Kaja Godek czuje się zagrożona strajkiem kobiet Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Kaja Godek, która stała się twarzą wyroku Trybunału Konstytucyjnego zaostrzającego aborcję - czuje się zagrożona. Protestujący dotarli pod jej dom. Dodatkowo działaczka wzywa mężczyzn, by dokonywali obywatelskiego zatrzymania protestujących np. w kościołach.

Kaja Godek to ostatnio nazwisko, które jest na ustach wszystkich Polaków. Działaczka pro-life nie ukrywała swojej radości po tym, jak Trybunał Konstytucyjny zniósł jedną z trzech przesłanek, które w Polsce umożliwiały legalną terminację ciąży. 

Kaja Godek po wyroku TK bez maseczki świętowała tę decyzję. Teraz, kiedy wściekły tłum Polaków wyszedł na ulicę, próżno szukać równie uśmiechniętej i odważnej działaczki. Aktualnie przebywa ona w swoim domu i jest oburzona, że ludzie... dzwonią do niej domofonem.

Kaja Godek zagrożona?

Kaja Godek czuje się zagrożona i atakowana w ten sposób. Aktywistka na Facebooku skarży się otwarcie na atak "lewackich bandytów", jak delikatnie nazywa protestujących. 

W opublikowanym poście Kaja Godek wyszczególniła również, co musi się stać, żeby w końcu poczuła się bezpieczniej. Jej zdaniem tylko jedno rozwiązanie sprawdzi się w tej patowej sytuacji.

PiS musi opublikować wyrok TK i zamknąć temat, inaczej ośmiela czarny protest do dalszej rozróby

- napisała działaczka pro-life.

Dodatkowo, odnosząc się do protestów w kościołach, które miały miejsce w niedzielę, działaczka wezwała mężczyzn do dokonywania obywatelskich aresztowań, jeśli czują się oburzeni działaniem protestujących.

Mordercy dzieci wchodzą do kościołów i zakłócają Msze. Wzywam wszystkich, a szczególnie młodych mężczyzn: dokonujcie obywatelskiego zatrzymania, wyprowadzajcie ich na dwór i przekazujcie policji

- pisała na Facebooku Kaja Godek.

Patrząc na nastroje społeczne, nie jesteśmy przekonani, czy potwierdzenie wyroku Trybunału Konstytucyjnego wystarczy by pani Kaja Godek mogła być zupełnie spokojna. Na cieszę nocną się nie zapowiada, patrząc na dalsze plany protestów w kraju.

Czytaj także
Przeczytaj więcej