18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niespodziewana przegrana

Godek pokonana przez Lempart. Aktywistka skomentowała porażkę

08.03.2021  11:38
Kaja Godek przegrała z Martą Lempart
Kaja Godek przegrała z Martą Lempart Fot: Grzegorz Bukala/REPORTER

Aktywistka pro-life Kaja Godek znalazła się na liście najbardziej wpływowych Polek według rankingu „Wprost”. Ku jej zaskoczeniu, pierwsze miejsce zajęła Marta Lempart. Działaczka Fundacji Życie i Rodzina skomentowała wyniki zestawienia na Facebooku.

Kaja Godek znalazła się na 7. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych Polek. Jak uważa, jest to dobry wynik, ale nie ukrywa również, że mógł być lepszy.

Dziękuję za dostrzeżenie mojej pracy na rzecz ochrony życia dzieci zagrożonych aborcją – skomentowała aktywistka.

Dziennikarze tygodnika docenili wpływ Godek w kształtowanie debaty publicznej, ale także wytknęli palnięcie największej "Biologicznej Bzdury Roku". Aktywistka pro-life stwierdziła wcześniej, że orientacja seksualna nie istnieje.

Kaja Godek krytykuje Martę Lempart

Po ogłoszeniu wyników Kaja Godek podtrzymała swoje kontrowersyjne stanowisko dotyczące orientacji seksualnej.

Kolejny raz podkreślam: tzw. "orientacja seksualna" to biologiczna bzdura i to nie tylko roku. W obszarze płciowości istnieje norma (hetero) i odstępstwa od niej (wszystko poza hetero), a nie jakieś "orientacje" - orzekła Kaja Godek.

Antyaborcyjna działaczka skierowała także ostre słowa w stronę Marty Lempart. Jak twierdzi, liderka Strajku Kobiet nie zasługuje na pierwszą pozycję w zestawieniu.

To niezbyt usprawiedliwione, bo Lempart przegrała tę wojnę i prawo jest takie, jak chcieli normalni ludzie - stwierdziła Godek na Facebooku.

Wraz z Martą Lempart na pierwszej pozycji rankingu znalazła się Julia Przyłębska, ogłoszona wcześniej największym odkryciem towarzyskim Jarosława Kaczyńskiego.

Czytaj także